Anmälda till Halmstad Triathlon 11.3 - Senior, Master, Junior & Motion

På svenska In English Deutch Bitte

Hittills är 301 anmälda till tävlingen
Endast betalda anmälningar visas i listan nedan.

Tillbaka Tillbaka
Efternamn  Förnamn Klubb Nationalitet
Endagslicens Damer/Flickor
Andersson Sara Rooster Club Varberg IF  Sweden
Endagslicens Herrar/Pojkar
Jaensson Henrik AXA Sports Club  Sweden
Jansson Simon AXA Sports Club  Sweden
Ylander Fredrik Halmstadtriathleterna  Sweden
Middle distance Motion Damer/Flickor
Björklund Victoria Mjölby  Sweden
cederlöf åsa  Sweden
collstedt carina Triathlon Väst  Sweden
Dahlgren Malin IK NocOut.se  Sweden
Ekström Madeleine Stockholm  Sweden
Hansen Gjerling Linda Aktivitus Sports Club  Sweden
Hougland Ulrika Lödde Tri  Sweden
Länta Karolina Stockholm City Triathlon  Sweden
Nilsson Emma Malmö  Sweden
Rydengård Victoria Näset Triathlonklubb  Sweden
Skånberg Camilla  Sweden
Wetterberg Kerstin Sösdalatri  Sweden
Wikmar Helen Hällsvik  Sweden
Åkesson Jenny Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Middle distance Motion Herrar/Pojkar
Ahlqvist Erik Triathlon Väst  Sweden
Albjär Kalle Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Andersson Jonas Höglandets Triathlon  Sweden
Andersson Tommy Jörlanda  Sweden
Anebreid Hans AXA Sports Club  Sweden
Apelt Ramon  Germany
Appelquist Kenth Glasrikets RC Nybro  Sweden
Bartholdsson Fredrik Mölndal Outdoor IF  Sweden
Bengtsson Magus  Sweden
Berg Andreas Kalmar RC Triathlon  Sweden
Berg Andreas Apladalens Löparklubb  Sweden
Bergstrand Thomas Ericsson Stockholm IK  Sweden
Bjurberg Stefan Triathlon Syd  Sweden
Björk Mattias  Sweden
Björnfors Martin  Sweden
Blixte Lars Trekanten  Sweden
Boholm Hannes Rooster Club Varberg IF  Sweden
Bratt Johan Triathlon Syd  Sweden
Båge Pär Fredrikshof IF CK  Sweden
Bäckman Daniel Triathlon Syd  Sweden
Dahl Erik  Sweden
Danielsson Per-Olof Volvo Braås Fritidsförening  Sweden
Ekstam Hans Umara Sports Club  Sweden
Eliasson Daniel Umara Sports Club  Sweden
Engberg Oskar Team Triathlon & Multisport  Sweden
Engström Christian  Sweden
Engström Joel Umara Sports Club  Sweden
Eriksson Pär Ryssbergets IK  Sweden
Forslund Per Svalövs Räddningstjänst  Sweden
Fredriksson Tobias Lödde Tri  Sweden
Granström Fredrik  Sweden
Gunnarsson Reine Dagdrivarklubben  Sweden
Gustafsson Johan  Sweden
Hallberg Henrik Borgholm  Sweden
Halling Jens  Sweden
Halvarson Ulf Apladalens Löparklubb  Sweden
Hansen Claus Södra Djurup  Denmark
Henriksson Fredrik Kvidinge  Sweden
Henriksson Peter Näset Triathlonklubb  Sweden
Holmberg Håkan  Sweden
Holmdahl Daniel  Sweden
Holmqvist Tobias Vejbystrand  Sweden
Ingelström Jonatan Jonatan Ingelström  Sweden
Ingvarsson Patrik Kristianstad  Sweden
Isberg Patrik  Sweden
Jangsell Nils Triathlon Syd  Sweden
Jarl Martin Lerdala  Sweden
Johannesen Mikkel  Sweden
Johansson Jonas Torås Gård AB  Sweden
Johansson Ulf  Sweden
Jönsson Dennis Klagshamn  Sweden
Jönsson Simon Tormestorp  Sweden
Kalmner Johan Triathlon Väst  Sweden
Larsson Mikael Örebro AIK  Sweden
Liljeblad Eric Näset Triathlonklubb  Sweden
Linderoth Peter Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Lindman Dan Kalmar RC Triathlon  Sweden
Lindquist Christian Rooster Club Varberg IF  Sweden
Ljungberg Joakim Bohus IF  Sweden
Lundgren Jonas  Sweden
Lundgren Niklas Umara Sports Club  Sweden
Lundqvist Peter Kalmar RC Triathlon  Sweden
Lundqvist Pär Nybro ski  Sweden
Lundvall Emil Team Triathlon & Multisport  Sweden
Manning Stefan Aortic Warriors  Sweden
Melinder Kristoffer  Sweden
Meriläinen Kristian  Sweden
Moberger Martin Moberger tri  Sweden
Molin Jan-Olof  Sweden
Månsson Carl-Magnus  Sweden
Mårtensson Nicklas Kalmar  Sweden
Nielsen Jonas Sofiebergsskolan  Sweden
Nilsson Christoffer Sösdalatri  Sweden
Nilsson Claes Sågvreten löparklubb  Sweden
Nilsson Dan Kristianstads Triathlonklubb  Sweden
Nilsson Joakim Falkenbergs RR  Sweden
Nilsson Lars Jörgen Oslo  Sweden
Nilsson Mattias Kidneys Boxing Banjoklubb  Sweden
Nilsson Mattias Växjö  Sweden
Nordlund Johan Göteborg  Sweden
Norrman Andreas Team Triathlon & Multisport  Sweden
Nyberg Magnus Kalmar RC Triathlon  Sweden
Oberlechner Michael Lödde Tri  Sweden
Olsson Erik LK Fjøset  Sweden
Paulsen Anders IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Persson Bo Team Triathlon & Multisport  Sweden
Rausch Alexander AXA Sports Club  Germany
Rejnefelt Philip Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Rosén Fredrik Triathlon Väst  Sweden
Rosén Magnus  Sweden
Saevarsson Stefan Heleneholms IF Tri Team  Iceland
Samuelson David  Sweden
Samuelsson Fredrik Kungsbacka Simsällskap  Sweden
Sand Erik 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Sandqvist Peter Mölndal Outdoor IF  Sweden
Schelin David  Sweden
Schutz Per Klagshamn  Sweden
Silvare Andreas Räddningstjänsten västra Blekinge  Sweden
Skånberg Andreas  Sweden
Svanström Jörgen Triathlon Väst  Sweden
Svensson Anders Uddevalla  Sweden
Svensson Daniel Kidneys Boxing Banjoklubb  Sweden
Svensson Magnus  Sweden
Svernedal Andreas ELITE RC  Sweden
Tengroth Simon Örebro AIK  Sweden
Terziev Anton  Sweden
Thuresson Andreas Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Thyblad Johan  Sweden
Tobieson Karl  Sweden
Torstensson Staffan  Sweden
Toth Fredrik Lödde Tri  Sweden
Tullgren Henrik Skedala Station  Sweden
Tullgren Johan Skedala Station  Sweden
Törnkvist-Lindén Daniel SLK Oxelösund  Sweden
Wallquist Johan Sjöbo Simsällskap  Sweden
Weber Sebastian  Sweden
Westerlind Marcus Ik Stern  Sweden
Westling Henrik  Sweden
Wigström Björn Umara Sports Club  Sweden
Wigström Daniel Kidney boxing banjo klubb  Sweden
Wikmar Martin Team Wikmar  Sweden
wikström johan  Sweden
Willen Dag Klagshamn  Sweden
Voss Andreas Räddningstjänsten Syd IF  Sweden
Zubkowicz Robert  Sweden
Åkesson Ola Boksbacke  Sweden
Östman Elias  Sweden
Middle distans Masters 35-39 Damer/Flickor
Boon Hanneke Stockholmspolisens IF Triathlon  Netherlands
Cederroth Nylander Caroline Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Ingvarson Ann-Louise AXA Sports Club  Sweden
Olsson Anna-Maria Rooster Club Varberg IF  Sweden
Middle distans Masters 35-39 Herrar/Pojkar
Agerbjer Jörgen Frosta Multisport  Sweden
Ahlin Henrik 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Berg Niklas Umara Sports Club  Sweden
Bergström Jens Triathlon Väst  Sweden
Bernhem Kristoffer Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Blake Karl-Fredrik Kalmar RC Triathlon  Sweden
Calvert Christian Team Triathlon & Multisport  Sweden
Espmark Tobias AXA Sports Club  Sweden
Forss Anders Rooster Club Varberg IF  Sweden
Frejeberg Peter Team Triathlon & Multisport  Sweden
Hellmark Jesper IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Hellström Petter Spårvägen Simförening  Sweden
Holtz Andreas AXA Sports Club  Sweden
Jabet Patrice Saltsjöbaden Triathlonsällskap  Sweden
Jansson Tobias Team Trelleborg Triathlon  Sweden
Kalin Johan Elmhults Sportclub  Sweden
Klint Jimmy Kalmar RC Triathlon  Sweden
Krantz Fredrik Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Lindh Jonas Rooster Club Varberg IF  Sweden
Lundquister Lars Göteborgs Atlet- & Triathlonsällskap  Sweden
Löfhede Stefan Glasrikets RC Nybro  Sweden
Nydén Robert Umara Sports Club  Sweden
Olofsson Patrik Heleneholms IF Tri Team  Sweden
svensson per Triathlon Väst  Sweden
Wallentin Paulus Saltsjöbaden Triathlonsällskap  Sweden
Viberg Daniel Team Triathlon & Multisport  Sweden
Wicksen Emil Kalmar RC Triathlon  Sweden
Middle distans Masters 40-44 Damer/Flickor
Andersson Sara Rooster Club Varberg IF  Sweden
Chronéer Charlotta Maxprestation Sports Club  Sweden
Möller Åse Kalmar RC Triathlon  Sweden
Reinhold Karolina Rooster Club Varberg IF  Sweden
Zandin Caroline Norra Stockholm Endurance  Sweden
Middle distans Masters 40-44 Herrar/Pojkar
Andersson Fredrik Triathlon Väst  Sweden
Andersson Jon IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Andersson Tony Umara Sports Club  Sweden
Andreasson Fredrik Triathlon Väst  Sweden
Aspbäck Jarno Halmstadtriathleterna  Sweden
Bach Jesper Heleneholms IF Tri Team  Denmark
Bengtsson Patrik Triathlon Syd  Sweden
Bobille-Vaucher Arnaud Trimate Sportklubb  France
Bokinge Daniel Apladalens Löparklubb  Sweden
Bylund Mattias Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Eggen Richard Triathlon Väst  Norway
Fransson Pär Karlskrona Simsällskap  Sweden
Geitner Mattias Triathlon Väst  Sweden
Green Anders Team Triathlon & Multisport  Sweden
Gustavsson Per Umara Sports Club  Sweden
Hildingsson Henric Umara Sports Club  Sweden
Håkansson Marcus Hässleholm Freeflow Athletic Club  Sweden
Håkansson Stefan Umara Sports Club  Sweden
Jaensson Henrik AXA Sports Club  Sweden
Jansson Tobias IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Jenning Andreas Team Trelleborg Triathlon  Sweden
Johansson Lars Triathlon Syd  Sweden
Larsson Anders Karlskrona Simsällskap  Sweden
Larsson Peter Rooster Club Varberg IF  Sweden
Lindström Daniel Kalmar RC Triathlon  Sweden
Löfstedt Fredrik Team Triathlon & Multisport  Sweden
Nordangård Markus Apladalens Löparklubb  Sweden
O''Dowd David Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Ohlander Mathias 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Olkvist Christoffer Triathlon Syd  Sweden
Rosengren Martin Näset Triathlonklubb  Sweden
Stagling Mikael IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Trägårdh Gustav Göteborgs Atlet- & Triathlonsällskap  Sweden
Ylander Fredrik Halmstadtriathleterna  Sweden
Yngvesson Fredrik Rooster Club Varberg IF  Sweden
Middle distans Masters 45-49 Damer/Flickor
Bobille-Vaucher Jenny Stockholm City Triathlon  Sweden
Lasson Pia Sjöbo Simsällskap  Sweden
Meyer Louise Bjäre Triathlon  Sweden
Nyberg Henrietta Triathlon Väst  Sweden
Middle distans Masters 45-49 Herrar/Pojkar
Ahlex Rickard 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Ahlgren Martin Triathlon Syd  Sweden
Berglund Kim IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Bylerius Mattias Triathlon Väst  Sweden
Elowsson Fredrik 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Englund Karl Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Gunnarsson Thomas Team Trelleborg Triathlon  Sweden
Helin Johan Team Kungälv IS  Sweden
Kandre Andreas Triathlon Väst  Sweden
Karlsson Björn AXA Sports Club  Sweden
Lindberg Patrick IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Möller Magnus Kalmar RC Triathlon  Sweden
Neukamm Christian Kriseklubben  Norway
Nyström Jonny Elmhults Sportclub  Sweden
Pernvik Magnus Stratsys  Sweden
Resch Tim Triathlon Syd  Sweden
Sigvardson Jonas Umara Sports Club  Sweden
Sällman Henrik Umara Sports Club  Sweden
Middle distans Masters 50-54 Damer/Flickor
Vannerberg Kristina Varbergs Sim  Sweden
Middle distans Masters 50-54 Herrar/Pojkar
Eriksson Johan Karlshamns Simklubb  Sweden
Hansen Ulf Triathlon Väst  Sweden
Knez Elvis Team Triathlon & Multisport  Sweden
Körkkö Hannu Kristianstads Triathlonklubb  Sweden
Persson Peter Team Triathlon & Multisport  Sweden
Schuh Ralf Telia Idrotts o Fritidsförening  Germany
Sidenmark Johan Saltsjöbaden Triathlonsällskap  Sweden
Svantesson Christer AXA Sports Club  Sweden
Thunved Mikael Saltsjöbaden Triathlonsällskap  Sweden
Wallgren Magnus Kristianstads Triathlonklubb  Sweden
Yllner Mikael Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Åkerman Lars Björnstorps Idrottsförening  Sweden
Österberg Fredrik IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Middle distans Masters 55-59 Damer/Flickor
Lundgren Gunilla IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Påhlman Birgitta Näset Triathlonklubb  Sweden
Middle distans Masters 55-59 Herrar/Pojkar
Arrhenius Henrik Team Blekinge Löparförening  Sweden
Bäckman Tommy Team Kungälv IS  Sweden
Eriksson Magnus IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Hagestam Anders Fredrikshof IF CK  Sweden
Hammaräng Grip Per Högby IF  Sweden
Hubrecht Marcus Väsby SS Triathlon  Netherlands
Nilsson Lars Olof Saltsjöbaden Triathlonsällskap  Sweden
Olivecrona Richard Aktivitus Sports Club  Sweden
Middle distans Senior Damer/Flickor
Bodin Hanna Triathlon Syd  Sweden
Hermansson Lisa Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Lindner Filippa Stockholm City Triathlon  Sweden
Nilsson Åsa Östersund Triathlon  Sweden
Sadik Diane-Perle Stockholm City Triathlon  Switzerland
Sköld Emma Bjäre Triathlon  Sweden
Älmqvist Nae Jenny Triathlon Syd  Sweden
Middle distans Senior Herrar/Pojkar
Andersson Oscar Rooster Club Varberg IF  Sweden
Borg Simon Väsby SS Triathlon  Sweden
Bråten Erik Kjelsås, NO  Norway
Crapsky Julien Triathlon Väst  France
Engel David Triathlon Väst  Sweden
Flod Jonathan Triathlon Väst  Sweden
Florin David Sävedalens Cykelklubb  Sweden
Fredriksson Johan Triathlon Syd  Sweden
Holm Andreas Kalmar RC Triathlon  Sweden
Holmström Albin Team Triathlon & Multisport  Sweden
Hultman Martin Kristianstads Triathlonklubb  Sweden
Kumlin John Göteborgs Atlet- & Triathlonsällskap  Sweden
Larsson Dennis IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Larsson Mårten Triathlon Syd  Sweden
Larsson Tim Stockholm City Triathlon  Sweden
Magnoy Magnus Team Trelleborg Triathlon  Sweden
Magnusson Broder Wictor AXA Sports Club  Sweden
Martinsson Johan Glasrikets RC Nybro  Sweden
Nae Cristian Triathlon Syd  Sweden
Nestius Hampus Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Norberg Carl Triathlon Väst  Sweden
Nordqvist Olle Triathlon Väst  Sweden
Persson Calle Team Triathlon & Multisport  Sweden
Persson Robin Team Trelleborg Triathlon  Sweden
Robertsson Fredrik Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Rose Oscar AXA Sports Club  Sweden
Wiqvist Filip Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Wohlström Aron SK Ran  Sweden
Überbacher Fredrik Triathlon Väst  Sweden
Yderhag Nicklas SK70 Triathlon  Sweden
Ziegler Claus Näset Triathlonklubb  Denmark
Åstrand Tobias IK NocOut.se  Sweden
Tillbaka Tillbaka

web page hit counter