Karlstad Triathlon  2014-07-19

312 deltog

Tillbaka Tillbaka
Placering   Efternamn Förnamn Förening Simning T1 Cykel T2 Löpning Totalt Placering Efternamn Förnamn Förening Simning T1 Cykel T2 Löpning Totalt
Damer/Flickor Olympisk distans Masters 45-49
1 Forsberg Carina I 2 IF Karlstad 00:23:56.5 00:01:10.4 01:07:51.0 00:00:53.0 00:45:06.2 02:18:57.2
1 Forsberg Carina I 2 IF Karlstad 00:23:56.5 00:01:10.4 01:07:51.0 00:00:53.0 00:45:06.2 02:18:57.2
1 Forsberg Carina I 2 IF Karlstad 00:23:56.5 00:01:10.4 01:07:51.0 00:00:53.0 00:45:06.2 02:18:57.2
1 Forsberg Carina I 2 IF Karlstad 00:23:56.5 00:01:10.4 01:07:51.0 00:00:53.0 00:45:06.2 02:18:57.2
Damer/Flickor Olympisk distans Motion
1 Hallin Karin 00:27:36.8 00:01:19.0 01:14:55.0 00:01:00.0 00:46:57.3 02:31:48.2
1 Hallin Karin 00:27:36.8 00:01:19.0 01:14:55.0 00:01:00.0 00:46:57.3 02:31:48.2
1 Hallin Karin 00:27:36.8 00:01:19.0 01:14:55.0 00:01:00.0 00:46:57.3 02:31:48.2
1 Hallin Karin 00:27:36.8 00:01:19.0 01:14:55.0 00:01:00.0 00:46:57.3 02:31:48.2
2 kerberg Susanne 00:33:54.1 00:01:56.8 01:18:38.0 00:01:30.0 00:49:43.9 02:45:42.8
2 kerberg Susanne 00:33:54.1 00:01:56.8 01:18:38.0 00:01:30.0 00:49:43.9 02:45:42.8
2 kerberg Susanne 00:33:54.1 00:01:56.8 01:18:38.0 00:01:30.0 00:49:43.9 02:45:42.8
2 kerberg Susanne 00:33:54.1 00:01:56.8 01:18:38.0 00:01:30.0 00:49:43.9 02:45:42.8
Damer/Flickor Olympisk distans Senior
1 Svärdström Anna Stockholm City 00:25:04.1 00:00:47.7 01:03:00.0 00:00:53.0 00:42:27.3 02:12:12.3
1 Svärdström Anna Stockholm City 00:25:04.1 00:00:47.7 01:03:00.0 00:00:53.0 00:42:27.3 02:12:12.3
1 Svärdström Anna Stockholm City 00:25:04.1 00:00:47.7 01:03:00.0 00:00:53.0 00:42:27.3 02:12:12.3
1 Svärdström Anna Stockholm City 00:25:04.1 00:00:47.7 01:03:00.0 00:00:53.0 00:42:27.3 02:12:12.3
2 Oesterreich Maria Östersund Triathlon 00:25:17.6 00:01:32.2 01:16:03.0 00:01:10.0 00:45:33.3 02:29:36.3
2 Oesterreich Maria Östersund Triathlon 00:25:17.6 00:01:32.2 01:16:03.0 00:01:10.0 00:45:33.3 02:29:36.3
2 Oesterreich Maria Östersund Triathlon 00:25:17.6 00:01:32.2 01:16:03.0 00:01:10.0 00:45:33.3 02:29:36.3
2 Oesterreich Maria Östersund Triathlon 00:25:17.6 00:01:32.2 01:16:03.0 00:01:10.0 00:45:33.3 02:29:36.3
3 Branteus Tanja 00:34:04.3 00:02:29.6 01:18:42.0 00:01:44.0 00:51:46.4 02:48:46.3
3 Branteus Tanja 00:34:04.3 00:02:29.6 01:18:42.0 00:01:44.0 00:51:46.4 02:48:46.3
3 Branteus Tanja 00:34:04.3 00:02:29.6 01:18:42.0 00:01:44.0 00:51:46.4 02:48:46.3
3 Branteus Tanja 00:34:04.3 00:02:29.6 01:18:42.0 00:01:44.0 00:51:46.4 02:48:46.3
Damer/Flickor Stafett - Olympisk (motion)
1 Sjölander Karoline Stafett 00:22:41.9 00:00:33.9 01:02:11.0 00:00:36.0 00:33:09.0 01:59:11.9
1 Sjölander Karoline Stafett 00:22:41.9 00:00:33.9 01:02:11.0 00:00:36.0 00:33:09.0 01:59:11.9
1 Sjölander Karoline Stafett 00:22:41.9 00:00:33.9 01:02:11.0 00:00:36.0 00:33:09.0 01:59:11.9
1 Sjölander Karoline Stafett 00:22:41.9 00:00:33.9 01:02:11.0 00:00:36.0 00:33:09.0 01:59:11.9
2 Johansson Lena 00:22:31.2 00:00:28.6 01:02:28.0 00:00:32.0 00:37:28.6 02:03:28.6
2 Johansson Lena 00:22:31.2 00:00:28.6 01:02:28.0 00:00:32.0 00:37:28.6 02:03:28.6
2 Johansson Lena 00:22:31.2 00:00:28.6 01:02:28.0 00:00:32.0 00:37:28.6 02:03:28.6
2 Johansson Lena 00:22:31.2 00:00:28.6 01:02:28.0 00:00:32.0 00:37:28.6 02:03:28.6
3 Evaldsson Jonas KMTI 00:33:14.1 00:00:39.8 00:57:18.0 00:00:29.0 00:35:10.6 02:06:51.5
3 Evaldsson Jonas KMTI 00:33:14.1 00:00:39.8 00:57:18.0 00:00:29.0 00:35:10.6 02:06:51.5
3 Evaldsson Jonas KMTI 00:33:14.1 00:00:39.8 00:57:18.0 00:00:29.0 00:35:10.6 02:06:51.5
3 Evaldsson Jonas KMTI 00:33:14.1 00:00:39.8 00:57:18.0 00:00:29.0 00:35:10.6 02:06:51.5
4 Nordgren My 00:25:11.0 00:00:34.8 01:23:58.0 00:00:47.0 00:23:40.0 02:14:10.9
4 Nordgren My 00:25:11.0 00:00:34.8 01:23:58.0 00:00:47.0 00:23:40.0 02:14:10.9
4 Nordgren My 00:25:11.0 00:00:34.8 01:23:58.0 00:00:47.0 00:23:40.0 02:14:10.9
4 Nordgren My 00:25:11.0 00:00:34.8 01:23:58.0 00:00:47.0 00:23:40.0 02:14:10.9
5 sling Charlotte Stafett 00:19:19.8 00:00:35.0 01:14:27.0 00:00:37.0 00:39:13.0 02:14:11.9
5 sling Charlotte Stafett 00:19:19.8 00:00:35.0 01:14:27.0 00:00:37.0 00:39:13.0 02:14:11.9
5 sling Charlotte Stafett 00:19:19.8 00:00:35.0 01:14:27.0 00:00:37.0 00:39:13.0 02:14:11.9
5 sling Charlotte Stafett 00:19:19.8 00:00:35.0 01:14:27.0 00:00:37.0 00:39:13.0 02:14:11.9
Damer/Flickor Supersprint Motion
1 Soltysiak Joanna Bjäre Triathlon 00:06:12.7 00:01:08.0 00:47:42.0 00:00:51.0 00:20:07.0 01:16:00.8
1 Soltysiak Joanna Bjäre Triathlon 00:06:12.7 00:01:08.0 00:47:42.0 00:00:51.0 00:20:07.0 01:16:00.8
1 Soltysiak Joanna Bjäre Triathlon 00:06:12.7 00:01:08.0 00:47:42.0 00:00:51.0 00:20:07.0 01:16:00.8
1 Soltysiak Joanna Bjäre Triathlon 00:06:12.7 00:01:08.0 00:47:42.0 00:00:51.0 00:20:07.0 01:16:00.8
2 Eriksson Erica I 2 IF Karlstad 00:08:17.9 00:01:41.8 00:47:05.0 00:01:02.0 00:20:12.0 01:18:18.8
2 Eriksson Erica I 2 IF Karlstad 00:08:17.9 00:01:41.8 00:47:05.0 00:01:02.0 00:20:12.0 01:18:18.8
2 Eriksson Erica I 2 IF Karlstad 00:08:17.9 00:01:41.8 00:47:05.0 00:01:02.0 00:20:12.0 01:18:18.8
2 Eriksson Erica I 2 IF Karlstad 00:08:17.9 00:01:41.8 00:47:05.0 00:01:02.0 00:20:12.0 01:18:18.8
3 Jonsson Malin 12 IF 00:08:32.2 00:01:24.5 00:50:51.0 00:01:09.0 00:20:26.0 01:22:22.8
3 Jonsson Malin 12 IF 00:08:32.2 00:01:24.5 00:50:51.0 00:01:09.0 00:20:26.0 01:22:22.8
3 Jonsson Malin 12 IF 00:08:32.2 00:01:24.5 00:50:51.0 00:01:09.0 00:20:26.0 01:22:22.8
3 Jonsson Malin 12 IF 00:08:32.2 00:01:24.5 00:50:51.0 00:01:09.0 00:20:26.0 01:22:22.8
4 Gramel Cecilia Karlstad 00:08:05.6 00:01:52.1 00:50:43.0 00:01:05.0 00:21:20.0 01:23:05.8
4 Gramel Cecilia Karlstad 00:08:05.6 00:01:52.1 00:50:43.0 00:01:05.0 00:21:20.0 01:23:05.8
4 Gramel Cecilia Karlstad 00:08:05.6 00:01:52.1 00:50:43.0 00:01:05.0 00:21:20.0 01:23:05.8
4 Gramel Cecilia Karlstad 00:08:05.6 00:01:52.1 00:50:43.0 00:01:05.0 00:21:20.0 01:23:05.8
5 Magnusson Sara Sixtorp mekaniska 00:09:46.8 00:01:09.9 00:52:43.0 00:00:53.0 00:20:15.0 01:24:47.8
5 Magnusson Sara Sixtorp mekaniska 00:09:46.8 00:01:09.9 00:52:43.0 00:00:53.0 00:20:15.0 01:24:47.8
5 Magnusson Sara Sixtorp mekaniska 00:09:46.8 00:01:09.9 00:52:43.0 00:00:53.0 00:20:15.0 01:24:47.8
5 Magnusson Sara Sixtorp mekaniska 00:09:46.8 00:01:09.9 00:52:43.0 00:00:53.0 00:20:15.0 01:24:47.8
6 Olsson Annelie Łrjäng 00:09:49.5 00:01:15.2 00:52:31.0 00:01:08.0 00:20:35.0 01:25:18.8
6 Olsson Annelie Łrjäng 00:09:49.5 00:01:15.2 00:52:31.0 00:01:08.0 00:20:35.0 01:25:18.8
6 Olsson Annelie Łrjäng 00:09:49.5 00:01:15.2 00:52:31.0 00:01:08.0 00:20:35.0 01:25:18.8
6 Olsson Annelie Łrjäng 00:09:49.5 00:01:15.2 00:52:31.0 00:01:08.0 00:20:35.0 01:25:18.8
7 Augustsson Caroline Stöcke TS Järnet 00:09:47.0 00:01:34.7 00:50:25.0 00:01:11.0 00:22:40.0 01:25:37.8
7 Augustsson Caroline Stöcke TS Järnet 00:09:47.0 00:01:34.7 00:50:25.0 00:01:11.0 00:22:40.0 01:25:37.8
7 Augustsson Caroline Stöcke TS Järnet 00:09:47.0 00:01:34.7 00:50:25.0 00:01:11.0 00:22:40.0 01:25:37.8
7 Augustsson Caroline Stöcke TS Järnet 00:09:47.0 00:01:34.7 00:50:25.0 00:01:11.0 00:22:40.0 01:25:37.8
8 Jonsson Emma Kalmar 00:11:37.3 00:01:38.4 00:51:23.0 00:00:49.0 00:21:39.0 01:27:06.8
8 Jonsson Emma Kalmar 00:11:37.3 00:01:38.4 00:51:23.0 00:00:49.0 00:21:39.0 01:27:06.8
8 Jonsson Emma Kalmar 00:11:37.3 00:01:38.4 00:51:23.0 00:00:49.0 00:21:39.0 01:27:06.8
8 Jonsson Emma Kalmar 00:11:37.3 00:01:38.4 00:51:23.0 00:00:49.0 00:21:39.0 01:27:06.8
9 Höjman Linnea 00:11:42.4 00:01:41.4 00:52:01.0 00:01:17.0 00:23:39.0 01:30:20.8
9 Höjman Linnea 00:11:42.4 00:01:41.4 00:52:01.0 00:01:17.0 00:23:39.0 01:30:20.8
9 Höjman Linnea 00:11:42.4 00:01:41.4 00:52:01.0 00:01:17.0 00:23:39.0 01:30:20.8
9 Höjman Linnea 00:11:42.4 00:01:41.4 00:52:01.0 00:01:17.0 00:23:39.0 01:30:20.8
10 Lindskog Sara I 2 IF Karlstad 00:09:46.4 00:01:33.3 00:53:11.0 00:01:12.0 00:25:26.0 01:31:08.8
10 Lindskog Sara I 2 IF Karlstad 00:09:46.4 00:01:33.3 00:53:11.0 00:01:12.0 00:25:26.0 01:31:08.8
10 Lindskog Sara I 2 IF Karlstad 00:09:46.4 00:01:33.3 00:53:11.0 00:01:12.0 00:25:26.0 01:31:08.8
10 Lindskog Sara I 2 IF Karlstad 00:09:46.4 00:01:33.3 00:53:11.0 00:01:12.0 00:25:26.0 01:31:08.8
11 Linder Malin Specialelektronik 00:09:24.2 00:01:35.5 00:54:13.0 00:00:59.0 00:25:57.0 01:32:08.8
11 Linder Malin Specialelektronik 00:09:24.2 00:01:35.5 00:54:13.0 00:00:59.0 00:25:57.0 01:32:08.8
11 Linder Malin Specialelektronik 00:09:24.2 00:01:35.5 00:54:13.0 00:00:59.0 00:25:57.0 01:32:08.8
11 Linder Malin Specialelektronik 00:09:24.2 00:01:35.5 00:54:13.0 00:00:59.0 00:25:57.0 01:32:08.8
12 Gabrielsson Ann-Sofie Karlstad 00:12:42.3 00:01:44.4 00:51:57.0 00:01:11.0 00:24:40.0 01:32:14.8
12 Gabrielsson Ann-Sofie Karlstad 00:12:42.3 00:01:44.4 00:51:57.0 00:01:11.0 00:24:40.0 01:32:14.8
12 Gabrielsson Ann-Sofie Karlstad 00:12:42.3 00:01:44.4 00:51:57.0 00:01:11.0 00:24:40.0 01:32:14.8
12 Gabrielsson Ann-Sofie Karlstad 00:12:42.3 00:01:44.4 00:51:57.0 00:01:11.0 00:24:40.0 01:32:14.8
13 Roos Nikolina Munkedal 00:09:12.9 00:01:38.8 00:55:04.0 00:01:50.0 00:24:43.0 01:32:28.8
13 Roos Nikolina Munkedal 00:09:12.9 00:01:38.8 00:55:04.0 00:01:50.0 00:24:43.0 01:32:28.8
13 Roos Nikolina Munkedal 00:09:12.9 00:01:38.8 00:55:04.0 00:01:50.0 00:24:43.0 01:32:28.8
13 Roos Nikolina Munkedal 00:09:12.9 00:01:38.8 00:55:04.0 00:01:50.0 00:24:43.0 01:32:28.8
14 Andersson Helena 00:10:56.8 00:01:39.9 00:55:31.0 00:01:34.0 00:24:27.0 01:34:08.8
14 Andersson Helena 00:10:56.8 00:01:39.9 00:55:31.0 00:01:34.0 00:24:27.0 01:34:08.8
14 Andersson Helena 00:10:56.8 00:01:39.9 00:55:31.0 00:01:34.0 00:24:27.0 01:34:08.8
14 Andersson Helena 00:10:56.8 00:01:39.9 00:55:31.0 00:01:34.0 00:24:27.0 01:34:08.8
15 Jangehammar Sarah 00:09:03.5 00:02:44.2 00:55:14.0 00:01:38.0 00:25:36.0 01:34:15.8
15 Jangehammar Sarah 00:09:03.5 00:02:44.2 00:55:14.0 00:01:38.0 00:25:36.0 01:34:15.8
15 Jangehammar Sarah 00:09:03.5 00:02:44.2 00:55:14.0 00:01:38.0 00:25:36.0 01:34:15.8
15 Jangehammar Sarah 00:09:03.5 00:02:44.2 00:55:14.0 00:01:38.0 00:25:36.0 01:34:15.8
16 Karlstršm Jennifer Vällingby 00:10:11.3 00:01:48.5 00:27:21.0 00:28:52.0 00:27:19.0 01:35:31.8
16 Karlstršm Jennifer Vällingby 00:10:11.3 00:01:48.5 00:27:21.0 00:28:52.0 00:27:19.0 01:35:31.8
16 Karlstršm Jennifer Vällingby 00:10:11.3 00:01:48.5 00:27:21.0 00:28:52.0 00:27:19.0 01:35:31.8
16 Karlstršm Jennifer Vällingby 00:10:11.3 00:01:48.5 00:27:21.0 00:28:52.0 00:27:19.0 01:35:31.8
17 Ostergård Pedersen 00:10:23.2 00:02:08.5 00:59:52.0 00:01:29.0 00:21:51.0 01:35:43.8
17 Ostergård Pedersen 00:10:23.2 00:02:08.5 00:59:52.0 00:01:29.0 00:21:51.0 01:35:43.8
17 Ostergård Pedersen 00:10:23.2 00:02:08.5 00:59:52.0 00:01:29.0 00:21:51.0 01:35:43.8
17 Ostergård Pedersen 00:10:23.2 00:02:08.5 00:59:52.0 00:01:29.0 00:21:51.0 01:35:43.8
18 slund Karoline Supersprint 00:10:57.9 00:01:56.8 00:59:12.0 00:00:40.0 00:23:44.0 01:36:30.8
18 slund Karoline Supersprint 00:10:57.9 00:01:56.8 00:59:12.0 00:00:40.0 00:23:44.0 01:36:30.8
18 slund Karoline Supersprint 00:10:57.9 00:01:56.8 00:59:12.0 00:00:40.0 00:23:44.0 01:36:30.8
18 slund Karoline Supersprint 00:10:57.9 00:01:56.8 00:59:12.0 00:00:40.0 00:23:44.0 01:36:30.8
19 Granzell Linda I 2 IF Karlstad 00:09:29.3 00:02:11.4 00:59:08.0 00:01:44.0 00:27:11.0 01:39:43.8
19 Granzell Linda I 2 IF Karlstad 00:09:29.3 00:02:11.4 00:59:08.0 00:01:44.0 00:27:11.0 01:39:43.8
19 Granzell Linda I 2 IF Karlstad 00:09:29.3 00:02:11.4 00:59:08.0 00:01:44.0 00:27:11.0 01:39:43.8
19 Granzell Linda I 2 IF Karlstad 00:09:29.3 00:02:11.4 00:59:08.0 00:01:44.0 00:27:11.0 01:39:43.8
20 Forsberg Rebecka Supersprint 00:07:38.6 00:01:20.1 01:01:41.0 00:01:15.0 00:27:49.0 01:39:43.8
20 Forsberg Rebecka Supersprint 00:07:38.6 00:01:20.1 01:01:41.0 00:01:15.0 00:27:49.0 01:39:43.8
20 Forsberg Rebecka Supersprint 00:07:38.6 00:01:20.1 01:01:41.0 00:01:15.0 00:27:49.0 01:39:43.8
20 Forsberg Rebecka Supersprint 00:07:38.6 00:01:20.1 01:01:41.0 00:01:15.0 00:27:49.0 01:39:43.8
21 Wilhelmsson Lena 00:11:34.6 00:01:53.1 00:59:40.0 00:00:58.0 00:26:03.0 01:40:08.8
21 Wilhelmsson Lena 00:11:34.6 00:01:53.1 00:59:40.0 00:00:58.0 00:26:03.0 01:40:08.8
21 Wilhelmsson Lena 00:11:34.6 00:01:53.1 00:59:40.0 00:00:58.0 00:26:03.0 01:40:08.8
21 Wilhelmsson Lena 00:11:34.6 00:01:53.1 00:59:40.0 00:00:58.0 00:26:03.0 01:40:08.8
22 Ekegren Anna OK Tyr 00:12:51.5 00:04:50.2 00:55:09.0 00:02:25.0 00:27:35.0 01:42:50.8
22 Ekegren Anna OK Tyr 00:12:51.5 00:04:50.2 00:55:09.0 00:02:25.0 00:27:35.0 01:42:50.8
22 Ekegren Anna OK Tyr 00:12:51.5 00:04:50.2 00:55:09.0 00:02:25.0 00:27:35.0 01:42:50.8
22 Ekegren Anna OK Tyr 00:12:51.5 00:04:50.2 00:55:09.0 00:02:25.0 00:27:35.0 01:42:50.8
23 Widén Monica I 2 IF Karlstad 00:10:16.3 00:02:06.4 00:58:39.0 00:01:58.0 00:31:36.0 01:44:35.8
23 Widén Monica I 2 IF Karlstad 00:10:16.3 00:02:06.4 00:58:39.0 00:01:58.0 00:31:36.0 01:44:35.8
23 Widén Monica I 2 IF Karlstad 00:10:16.3 00:02:06.4 00:58:39.0 00:01:58.0 00:31:36.0 01:44:35.8
23 Widén Monica I 2 IF Karlstad 00:10:16.3 00:02:06.4 00:58:39.0 00:01:58.0 00:31:36.0 01:44:35.8
24 Zand Golnar IF Göta Karlstad 00:11:54.7 00:01:59.0 00:58:18.0 00:02:26.0 00:29:58.0 01:44:35.8
24 Zand Golnar IF Göta Karlstad 00:11:54.7 00:01:59.0 00:58:18.0 00:02:26.0 00:29:58.0 01:44:35.8
24 Zand Golnar IF Göta Karlstad 00:11:54.7 00:01:59.0 00:58:18.0 00:02:26.0 00:29:58.0 01:44:35.8
24 Zand Golnar IF Göta Karlstad 00:11:54.7 00:01:59.0 00:58:18.0 00:02:26.0 00:29:58.0 01:44:35.8
25 Eklind Linda Hammarö 00:12:23.9 00:02:13.8 01:02:43.0 00:01:22.0 00:28:23.0 01:47:05.8
25 Eklind Linda Hammarö 00:12:23.9 00:02:13.8 01:02:43.0 00:01:22.0 00:28:23.0 01:47:05.8
25 Eklind Linda Hammarö 00:12:23.9 00:02:13.8 01:02:43.0 00:01:22.0 00:28:23.0 01:47:05.8
25 Eklind Linda Hammarö 00:12:23.9 00:02:13.8 01:02:43.0 00:01:22.0 00:28:23.0 01:47:05.8
26 Pimenova Galina Specialelektronik 00:22:29.0 00:02:15.7 00:57:36.0 00:01:34.0 00:26:53.0 01:50:47.8
26 Pimenova Galina Specialelektronik 00:22:29.0 00:02:15.7 00:57:36.0 00:01:34.0 00:26:53.0 01:50:47.8
26 Borg Marie-louise Supersprint 00:13:10.1 00:02:35.6 01:01:37.0 00:01:35.0 00:52:48.0 02:11:45.8
26 Borg Marie-louise Supersprint 00:13:10.1 00:02:35.6 01:01:37.0 00:01:35.0 00:52:48.0 02:11:45.8
27 Gullbrandsson Anna Specialelektronik 00:12:50.3 00:02:57.4 01:08:13.0 00:01:39.0 00:29:51.1 01:55:30.9
27 Gullbrandsson Anna Specialelektronik 00:12:50.3 00:02:57.4 01:08:13.0 00:01:39.0 00:29:51.1 01:55:30.9
27 Creuzer Marie 00:13:08.5 00:03:13.2 01:00:43.0 00:02:11.0 00:52:28.0 02:11:43.8
27 Creuzer Marie 00:13:08.5 00:03:13.2 01:00:43.0 00:02:11.0 00:52:28.0 02:11:43.8
28 Arn Elenohr Rottneros 00:13:04.1 00:03:49.6 01:05:21.0 00:01:41.0 00:35:10.9 01:59:06.7
28 Arn Elenohr Rottneros 00:13:04.1 00:03:49.6 01:05:21.0 00:01:41.0 00:35:10.9 01:59:06.7
28 Wallner Kristina Supersprint 00:14:51.2 00:02:11.5 01:03:29.0 00:00:57.0 00:50:17.0 02:11:45.8
28 Wallner Kristina Supersprint 00:14:51.2 00:02:11.5 01:03:29.0 00:00:57.0 00:50:17.0 02:11:45.8
29 Nguyen Anne 00:14:46.4 00:02:15.3 01:12:47.0 00:01:26.0 00:29:26.1 02:00:41.0
29 Nguyen Anne 00:14:46.4 00:02:15.3 01:12:47.0 00:01:26.0 00:29:26.1 02:00:41.0
29 Pimenova Galina Specialelektronik 00:22:29.0 00:02:15.7 00:57:36.0 00:01:34.0 00:26:53.0 01:50:47.8
29 Pimenova Galina Specialelektronik 00:22:29.0 00:02:15.7 00:57:36.0 00:01:34.0 00:26:53.0 01:50:47.8
30 Lundberg Annika Säffle 00:13:52.7 00:03:21.0 01:10:38.0 00:01:13.0 00:33:13.3 02:02:18.1
30 Lundberg Annika Säffle 00:13:52.7 00:03:21.0 01:10:38.0 00:01:13.0 00:33:13.3 02:02:18.1
30 Gullbrandsson Anna Specialelektronik 00:12:50.3 00:02:57.4 01:08:13.0 00:01:39.0 00:29:51.1 01:55:30.9
30 Gullbrandsson Anna Specialelektronik 00:12:50.3 00:02:57.4 01:08:13.0 00:01:39.0 00:29:51.1 01:55:30.9
31 Jönsson Kerstin Karlstad 00:14:56.0 00:03:41.7 01:08:48.0 00:01:46.0 00:36:30.1 02:05:41.9
31 Jönsson Kerstin Karlstad 00:14:56.0 00:03:41.7 01:08:48.0 00:01:46.0 00:36:30.1 02:05:41.9
31 Arn Elenohr Rottneros 00:13:04.1 00:03:49.6 01:05:21.0 00:01:41.0 00:35:10.9 01:59:06.7
31 Arn Elenohr Rottneros 00:13:04.1 00:03:49.6 01:05:21.0 00:01:41.0 00:35:10.9 01:59:06.7
32 Wallner Carola Karlstad 00:15:48.8 00:03:59.9 01:07:05.0 00:01:33.0 00:39:20.1 02:07:46.9
32 Wallner Carola Karlstad 00:15:48.8 00:03:59.9 01:07:05.0 00:01:33.0 00:39:20.1 02:07:46.9
32 Nguyen Anne 00:14:46.4 00:02:15.3 01:12:47.0 00:01:26.0 00:29:26.1 02:00:41.0
32 Nguyen Anne 00:14:46.4 00:02:15.3 01:12:47.0 00:01:26.0 00:29:26.1 02:00:41.0
33 Creuzer Marie 00:13:08.5 00:03:13.2 01:00:43.0 00:02:11.0 00:52:28.0 02:11:43.8
33 Creuzer Marie 00:13:08.5 00:03:13.2 01:00:43.0 00:02:11.0 00:52:28.0 02:11:43.8
33 Lundberg Annika Säffle 00:13:52.7 00:03:21.0 01:10:38.0 00:01:13.0 00:33:13.3 02:02:18.1
33 Lundberg Annika Säffle 00:13:52.7 00:03:21.0 01:10:38.0 00:01:13.0 00:33:13.3 02:02:18.1
34 Borg Marie-louise Supersprint 00:13:10.1 00:02:35.6 01:01:37.0 00:01:35.0 00:52:48.0 02:11:45.8
34 Borg Marie-louise Supersprint 00:13:10.1 00:02:35.6 01:01:37.0 00:01:35.0 00:52:48.0 02:11:45.8
34 Jönsson Kerstin Karlstad 00:14:56.0 00:03:41.7 01:08:48.0 00:01:46.0 00:36:30.1 02:05:41.9
34 Jönsson Kerstin Karlstad 00:14:56.0 00:03:41.7 01:08:48.0 00:01:46.0 00:36:30.1 02:05:41.9
35 Wallner Kristina Supersprint 00:14:51.2 00:02:11.5 01:03:29.0 00:00:57.0 00:50:17.0 02:11:45.8
35 Wallner Kristina Supersprint 00:14:51.2 00:02:11.5 01:03:29.0 00:00:57.0 00:50:17.0 02:11:45.8
35 Wallner Carola Karlstad 00:15:48.8 00:03:59.9 01:07:05.0 00:01:33.0 00:39:20.1 02:07:46.9
35 Wallner Carola Karlstad 00:15:48.8 00:03:59.9 01:07:05.0 00:01:33.0 00:39:20.1 02:07:46.9
Herrar/Pojkar Olympisk distans Masters 35-39
1 Bomark MŒrten Qwarnsvedens Triathlon 00:23:23.9 00:00:58.0 01:01:40.0 00:00:00.0 00:38:13.1 02:04:15.0
1 Bomark MŒrten Qwarnsvedens Triathlon 00:23:23.9 00:00:58.0 01:01:40.0 00:00:00.0 00:38:13.1 02:04:15.0
1 Bomark MŒrten Qwarnsvedens Triathlon 00:23:23.9 00:00:58.0 01:01:40.0 00:00:00.0 00:38:13.1 02:04:15.0
1 Bomark MŒrten Qwarnsvedens Triathlon 00:23:23.9 00:00:58.0 01:01:40.0 00:00:00.0 00:38:13.1 02:04:15.0
2 Pesonen Henri Triathlon Väst 00:21:53.6 00:01:01.3 01:07:43.0 00:00:47.0 00:40:38.4 02:12:03.4
2 Pesonen Henri Triathlon Väst 00:21:53.6 00:01:01.3 01:07:43.0 00:00:47.0 00:40:38.4 02:12:03.4
2 Pesonen Henri Triathlon Väst 00:21:53.6 00:01:01.3 01:07:43.0 00:00:47.0 00:40:38.4 02:12:03.4
2 Pesonen Henri Triathlon Väst 00:21:53.6 00:01:01.3 01:07:43.0 00:00:47.0 00:40:38.4 02:12:03.4
3 Johansson Magnus Tyresö SS 00:27:03.0 00:01:23.8 01:08:30.0 00:01:06.0 00:41:46.0 02:19:48.9
3 Johansson Magnus Tyresö SS 00:27:03.0 00:01:23.8 01:08:30.0 00:01:06.0 00:41:46.0 02:19:48.9
3 Johansson Magnus Tyresö SS 00:27:03.0 00:01:23.8 01:08:30.0 00:01:06.0 00:41:46.0 02:19:48.9
3 Johansson Magnus Tyresö SS 00:27:03.0 00:01:23.8 01:08:30.0 00:01:06.0 00:41:46.0 02:19:48.9
Herrar/Pojkar Olympisk distans Masters 40-44
1 Andresen Thomas Fredrikstad Triathlon 00:22:21.3 00:01:19.6 01:03:21.0 00:00:00.0 00:40:17.9 02:07:19.8
1 Andresen Thomas Fredrikstad Triathlon 00:22:21.3 00:01:19.6 01:03:21.0 00:00:00.0 00:40:17.9 02:07:19.8
1 Andresen Thomas Fredrikstad Triathlon 00:22:21.3 00:01:19.6 01:03:21.0 00:00:00.0 00:40:17.9 02:07:19.8
1 Andresen Thomas Fredrikstad Triathlon 00:22:21.3 00:01:19.6 01:03:21.0 00:00:00.0 00:40:17.9 02:07:19.8
2 Hansson Bengt 00:29:17.9 00:02:31.0 01:16:20.0 00:01:21.0 00:48:39.7 02:38:09.6
2 Hansson Bengt 00:29:17.9 00:02:31.0 01:16:20.0 00:01:21.0 00:48:39.7 02:38:09.6
2 Hansson Bengt 00:29:17.9 00:02:31.0 01:16:20.0 00:01:21.0 00:48:39.7 02:38:09.6
2 Hansson Bengt 00:29:17.9 00:02:31.0 01:16:20.0 00:01:21.0 00:48:39.7 02:38:09.6
Herrar/Pojkar Olympisk distans Masters 45-49
1 Rangedahl Joacim I 2 IF Karlstad 00:20:55.4 00:01:02.4 01:04:28.0 00:00:00.0 00:42:50.6 02:09:16.5
1 Rangedahl Joacim I 2 IF Karlstad 00:20:55.4 00:01:02.4 01:04:28.0 00:00:00.0 00:42:50.6 02:09:16.5
1 Rangedahl Joacim I 2 IF Karlstad 00:20:55.4 00:01:02.4 01:04:28.0 00:00:00.0 00:42:50.6 02:09:16.5
1 Rangedahl Joacim I 2 IF Karlstad 00:20:55.4 00:01:02.4 01:04:28.0 00:00:00.0 00:42:50.6 02:09:16.5
2 Aldén Nichlas Stockholm City 00:28:22.2 00:01:25.6 01:10:07.0 00:01:28.0 00:45:57.4 02:27:20.4
2 Aldén Nichlas Stockholm City 00:28:22.2 00:01:25.6 01:10:07.0 00:01:28.0 00:45:57.4 02:27:20.4
2 Aldén Nichlas Stockholm City 00:28:22.2 00:01:25.6 01:10:07.0 00:01:28.0 00:45:57.4 02:27:20.4
2 Aldén Nichlas Stockholm City 00:28:22.2 00:01:25.6 01:10:07.0 00:01:28.0 00:45:57.4 02:27:20.4
3 Löfvenberg Sven Saltsjöbadens 00:24:15.2 00:01:21.7 01:10:50.0 00:01:14.0 00:51:10.0 02:28:50.9
3 Löfvenberg Sven Saltsjöbadens 00:24:15.2 00:01:21.7 01:10:50.0 00:01:14.0 00:51:10.0 02:28:50.9
3 Löfvenberg Sven Saltsjöbadens 00:24:15.2 00:01:21.7 01:10:50.0 00:01:14.0 00:51:10.0 02:28:50.9
3 Löfvenberg Sven Saltsjöbadens 00:24:15.2 00:01:21.7 01:10:50.0 00:01:14.0 00:51:10.0 02:28:50.9
4 Eriksson Jörgen I 2 IF Karlstad 00:26:06.3 00:01:43.5 01:12:08.0 00:01:32.0 00:53:05.9 02:34:35.8
4 Eriksson Jörgen I 2 IF Karlstad 00:26:06.3 00:01:43.5 01:12:08.0 00:01:32.0 00:53:05.9 02:34:35.8
4 Eriksson Jörgen I 2 IF Karlstad 00:26:06.3 00:01:43.5 01:12:08.0 00:01:32.0 00:53:05.9 02:34:35.8
4 Eriksson Jörgen I 2 IF Karlstad 00:26:06.3 00:01:43.5 01:12:08.0 00:01:32.0 00:53:05.9 02:34:35.8
Herrar/Pojkar Olympisk distans Masters 50-54
1 Hallquist Claes I 2 IF Karlstad 00:21:46.6 00:01:18.2 01:07:37.0 00:01:38.0 00:40:13.1 02:12:33.0
1 Hallquist Claes I 2 IF Karlstad 00:21:46.6 00:01:18.2 01:07:37.0 00:01:38.0 00:40:13.1 02:12:33.0
1 Hallquist Claes I 2 IF Karlstad 00:21:46.6 00:01:18.2 01:07:37.0 00:01:38.0 00:40:13.1 02:12:33.0
1 Hallquist Claes I 2 IF Karlstad 00:21:46.6 00:01:18.2 01:07:37.0 00:01:38.0 00:40:13.1 02:12:33.0
Herrar/Pojkar Olympisk distans Motion
1 Blåder Henrik 00:15:04.3 00:01:06.5 01:03:54.0 00:00:51.0 00:35:43.4 01:56:39.4
1 Blåder Henrik 00:15:04.3 00:01:06.5 01:03:54.0 00:00:51.0 00:35:43.4 01:56:39.4
1 Blåder Henrik 00:15:04.3 00:01:06.5 01:03:54.0 00:00:51.0 00:35:43.4 01:56:39.4
1 Blåder Henrik 00:15:04.3 00:01:06.5 01:03:54.0 00:00:51.0 00:35:43.4 01:56:39.4
2 Tornberg Peter 00:23:39.8 00:00:00.0 00:00:00.0 00:00:00.0 15:13:29.6 02:05:19.5
2 Tornberg Peter 00:23:39.8 00:00:00.0 00:00:00.0 00:00:00.0 15:13:29.6 02:05:19.5
2 Tornberg Peter 00:23:39.8 00:00:00.0 00:00:00.0 00:00:00.0 15:13:29.6 02:05:19.5
2 Tornberg Peter 00:23:39.8 00:00:00.0 00:00:00.0 00:00:00.0 15:13:29.6 02:05:19.5
3 Jonsson Andreas I 2 IF Karlstad 00:21:54.3 00:01:24.5 01:07:20.0 00:00:42.0 00:37:15.8 02:08:36.7
3 Jonsson Andreas I 2 IF Karlstad 00:21:54.3 00:01:24.5 01:07:20.0 00:00:42.0 00:37:15.8 02:08:36.7
3 Jonsson Andreas I 2 IF Karlstad 00:21:54.3 00:01:24.5 01:07:20.0 00:00:42.0 00:37:15.8 02:08:36.7
3 Jonsson Andreas I 2 IF Karlstad 00:21:54.3 00:01:24.5 01:07:20.0 00:00:42.0 00:37:15.8 02:08:36.7
4 Hjalmarsson Henrik I 2 IF Karlstad 00:21:35.2 00:01:11.6 01:04:12.0 00:00:00.0 00:44:44.4 02:11:43.3
4 Hjalmarsson Henrik I 2 IF Karlstad 00:21:35.2 00:01:11.6 01:04:12.0 00:00:00.0 00:44:44.4 02:11:43.3
4 Hjalmarsson Henrik I 2 IF Karlstad 00:21:35.2 00:01:11.6 01:04:12.0 00:00:00.0 00:44:44.4 02:11:43.3
4 Hjalmarsson Henrik I 2 IF Karlstad 00:21:35.2 00:01:11.6 01:04:12.0 00:00:00.0 00:44:44.4 02:11:43.3
5 Lindqvist Simon I 2 IF Karlstad 00:24:54.6 00:02:13.2 01:06:36.0 00:01:15.0 00:37:13.1 02:12:12.1
5 Lindqvist Simon I 2 IF Karlstad 00:24:54.6 00:02:13.2 01:06:36.0 00:01:15.0 00:37:13.1 02:12:12.1
5 Lindqvist Simon I 2 IF Karlstad 00:24:54.6 00:02:13.2 01:06:36.0 00:01:15.0 00:37:13.1 02:12:12.1
5 Lindqvist Simon I 2 IF Karlstad 00:24:54.6 00:02:13.2 01:06:36.0 00:01:15.0 00:37:13.1 02:12:12.1
6 Sundström Erik R.A.S.K 00:24:16.5 00:01:42.4 01:05:49.0 00:01:11.0 00:39:31.1 02:12:30.0
6 Sundström Erik R.A.S.K 00:24:16.5 00:01:42.4 01:05:49.0 00:01:11.0 00:39:31.1 02:12:30.0
6 Sundström Erik R.A.S.K 00:24:16.5 00:01:42.4 01:05:49.0 00:01:11.0 00:39:31.1 02:12:30.0
6 Sundström Erik R.A.S.K 00:24:16.5 00:01:42.4 01:05:49.0 00:01:11.0 00:39:31.1 02:12:30.0
7 Wickström Kalle Team Salming 00:21:07.8 00:01:23.0 01:08:15.0 00:01:04.0 00:41:56.0 02:13:45.9
7 Wickström Kalle Team Salming 00:21:07.8 00:01:23.0 01:08:15.0 00:01:04.0 00:41:56.0 02:13:45.9
7 Wickström Kalle Team Salming 00:21:07.8 00:01:23.0 01:08:15.0 00:01:04.0 00:41:56.0 02:13:45.9
7 Wickström Kalle Team Salming 00:21:07.8 00:01:23.0 01:08:15.0 00:01:04.0 00:41:56.0 02:13:45.9
8 Joandén Christopher I 2 IF Karlstad 00:25:58.4 00:01:50.4 01:09:09.0 00:01:06.0 00:36:04.7 02:14:08.7
8 Joandén Christopher I 2 IF Karlstad 00:25:58.4 00:01:50.4 01:09:09.0 00:01:06.0 00:36:04.7 02:14:08.7
8 Joandén Christopher I 2 IF Karlstad 00:25:58.4 00:01:50.4 01:09:09.0 00:01:06.0 00:36:04.7 02:14:08.7
8 Joandén Christopher I 2 IF Karlstad 00:25:58.4 00:01:50.4 01:09:09.0 00:01:06.0 00:36:04.7 02:14:08.7
9 Bylerius Hakan 00:24:56.2 00:01:35.7 01:06:20.0 00:01:24.0 00:39:56.3 02:14:12.3
9 Bylerius Hakan 00:24:56.2 00:01:35.7 01:06:20.0 00:01:24.0 00:39:56.3 02:14:12.3
9 Bylerius Hakan 00:24:56.2 00:01:35.7 01:06:20.0 00:01:24.0 00:39:56.3 02:14:12.3
9 Bylerius Hakan 00:24:56.2 00:01:35.7 01:06:20.0 00:01:24.0 00:39:56.3 02:14:12.3
10 CarlssonHellevik Pe 00:26:24.0 00:01:32.9 01:06:02.0 00:00:51.0 00:42:06.6 02:16:56.5
10 CarlssonHellevik Pe 00:26:24.0 00:01:32.9 01:06:02.0 00:00:51.0 00:42:06.6 02:16:56.5
10 CarlssonHellevik Pe 00:26:24.0 00:01:32.9 01:06:02.0 00:00:51.0 00:42:06.6 02:16:56.5
10 CarlssonHellevik Pe 00:26:24.0 00:01:32.9 01:06:02.0 00:00:51.0 00:42:06.6 02:16:56.5
11 Wilhelmsson David Set Sail IF 00:23:03.5 00:01:20.3 01:06:45.0 00:00:55.0 00:44:59.2 02:17:03.1
11 Wilhelmsson David Set Sail IF 00:23:03.5 00:01:20.3 01:06:45.0 00:00:55.0 00:44:59.2 02:17:03.1
11 Wilhelmsson David Set Sail IF 00:23:03.5 00:01:20.3 01:06:45.0 00:00:55.0 00:44:59.2 02:17:03.1
11 Wilhelmsson David Set Sail IF 00:23:03.5 00:01:20.3 01:06:45.0 00:00:55.0 00:44:59.2 02:17:03.1
12 Sandegård Niklas SATS 00:26:35.2 00:01:44.6 01:07:08.0 00:01:14.0 00:42:45.9 02:19:27.8
12 Sandegård Niklas SATS 00:26:35.2 00:01:44.6 01:07:08.0 00:01:14.0 00:42:45.9 02:19:27.8
12 Sandegård Niklas SATS 00:26:35.2 00:01:44.6 01:07:08.0 00:01:14.0 00:42:45.9 02:19:27.8
12 Sandegård Niklas SATS 00:26:35.2 00:01:44.6 01:07:08.0 00:01:14.0 00:42:45.9 02:19:27.8
13 Torstensson Sören 00:24:37.3 00:01:35.5 01:08:39.0 00:01:26.0 00:43:11.3 02:19:29.2
13 Torstensson Sören 00:24:37.3 00:01:35.5 01:08:39.0 00:01:26.0 00:43:11.3 02:19:29.2
13 Torstensson Sören 00:24:37.3 00:01:35.5 01:08:39.0 00:01:26.0 00:43:11.3 02:19:29.2
13 Torstensson Sören 00:24:37.3 00:01:35.5 01:08:39.0 00:01:26.0 00:43:11.3 02:19:29.2
14 Benjaminsson Emil Munkedal 00:25:44.6 00:01:27.2 01:09:06.0 00:01:10.0 00:42:39.0 02:20:06.9
14 Benjaminsson Emil Munkedal 00:25:44.6 00:01:27.2 01:09:06.0 00:01:10.0 00:42:39.0 02:20:06.9
14 Benjaminsson Emil Munkedal 00:25:44.6 00:01:27.2 01:09:06.0 00:01:10.0 00:42:39.0 02:20:06.9
14 Benjaminsson Emil Munkedal 00:25:44.6 00:01:27.2 01:09:06.0 00:01:10.0 00:42:39.0 02:20:06.9
15 Holmberg Mikael I 2 IF Karlstad 00:26:38.8 00:01:39.0 01:05:35.0 00:00:56.0 00:45:21.0 02:20:09.9
15 Holmberg Mikael I 2 IF Karlstad 00:26:38.8 00:01:39.0 01:05:35.0 00:00:56.0 00:45:21.0 02:20:09.9
15 Holmberg Mikael I 2 IF Karlstad 00:26:38.8 00:01:39.0 01:05:35.0 00:00:56.0 00:45:21.0 02:20:09.9
15 Holmberg Mikael I 2 IF Karlstad 00:26:38.8 00:01:39.0 01:05:35.0 00:00:56.0 00:45:21.0 02:20:09.9
16 Hedberg Patrik KROPPA IF 00:29:24.2 00:01:25.6 01:07:15.0 00:01:19.0 00:41:54.8 02:21:18.8
16 Hedberg Patrik KROPPA IF 00:29:24.2 00:01:25.6 01:07:15.0 00:01:19.0 00:41:54.8 02:21:18.8
16 Hedberg Patrik KROPPA IF 00:29:24.2 00:01:25.6 01:07:15.0 00:01:19.0 00:41:54.8 02:21:18.8
16 Hedberg Patrik KROPPA IF 00:29:24.2 00:01:25.6 01:07:15.0 00:01:19.0 00:41:54.8 02:21:18.8
17 Thorin Mattias Preem team Peda 00:26:56.8 00:01:21.0 01:10:44.0 00:00:59.0 00:43:48.8 02:23:49.7
17 Thorin Mattias Preem team Peda 00:26:56.8 00:01:21.0 01:10:44.0 00:00:59.0 00:43:48.8 02:23:49.7
17 Thorin Mattias Preem team Peda 00:26:56.8 00:01:21.0 01:10:44.0 00:00:59.0 00:43:48.8 02:23:49.7
17 Thorin Mattias Preem team Peda 00:26:56.8 00:01:21.0 01:10:44.0 00:00:59.0 00:43:48.8 02:23:49.7
18 Hultman Viktor Kils AIK 00:25:51.0 00:02:06.9 01:13:09.0 00:00:54.0 00:44:48.5 02:26:49.4
18 Hultman Viktor Kils AIK 00:25:51.0 00:02:06.9 01:13:09.0 00:00:54.0 00:44:48.5 02:26:49.4
18 Hultman Viktor Kils AIK 00:25:51.0 00:02:06.9 01:13:09.0 00:00:54.0 00:44:48.5 02:26:49.4
18 Hultman Viktor Kils AIK 00:25:51.0 00:02:06.9 01:13:09.0 00:00:54.0 00:44:48.5 02:26:49.4
19 Ericson Anders 10-15-20 00:44:02.3 00:02:10.5 01:30:00.0 00:01:52.0 00:09:03.9 02:27:08.8
19 Ericson Anders 10-15-20 00:44:02.3 00:02:10.5 01:30:00.0 00:01:52.0 00:09:03.9 02:27:08.8
19 Ericson Anders 10-15-20 00:44:02.3 00:02:10.5 01:30:00.0 00:01:52.0 00:09:03.9 02:27:08.8
19 Ericson Anders 10-15-20 00:44:02.3 00:02:10.5 01:30:00.0 00:01:52.0 00:09:03.9 02:27:08.8
20 Karlsson Mattias 00:26:29.6 00:02:19.3 01:14:20.0 00:01:40.0 00:42:28.6 02:27:17.5
20 Karlsson Mattias 00:26:29.6 00:02:19.3 01:14:20.0 00:01:40.0 00:42:28.6 02:27:17.5
20 Karlsson Mattias 00:26:29.6 00:02:19.3 01:14:20.0 00:01:40.0 00:42:28.6 02:27:17.5
20 Karlsson Mattias 00:26:29.6 00:02:19.3 01:14:20.0 00:01:40.0 00:42:28.6 02:27:17.5
21 Bryngelsson Oscar 00:32:12.4 00:02:41.5 01:07:57.0 00:01:16.0 00:43:21.1 02:27:28.0
21 Bryngelsson Oscar 00:32:12.4 00:02:41.5 01:07:57.0 00:01:16.0 00:43:21.1 02:27:28.0
21 Bryngelsson Oscar 00:32:12.4 00:02:41.5 01:07:57.0 00:01:16.0 00:43:21.1 02:27:28.0
21 Bryngelsson Oscar 00:32:12.4 00:02:41.5 01:07:57.0 00:01:16.0 00:43:21.1 02:27:28.0
22 Hjalmarsson Petter Mariestad 00:27:10.3 00:02:31.6 01:20:33.0 00:00:34.0 00:38:23.9 02:29:12.8
22 Hjalmarsson Petter Mariestad 00:27:10.3 00:02:31.6 01:20:33.0 00:00:34.0 00:38:23.9 02:29:12.8
22 Hjalmarsson Petter Mariestad 00:27:10.3 00:02:31.6 01:20:33.0 00:00:34.0 00:38:23.9 02:29:12.8
22 Hjalmarsson Petter Mariestad 00:27:10.3 00:02:31.6 01:20:33.0 00:00:34.0 00:38:23.9 02:29:12.8
23 Nilsson Christian I 2 IF Karlstad 00:24:33.4 00:01:23.5 01:13:54.0 00:01:08.0 00:48:19.4 02:29:18.3
23 Nilsson Christian I 2 IF Karlstad 00:24:33.4 00:01:23.5 01:13:54.0 00:01:08.0 00:48:19.4 02:29:18.3
23 Nilsson Christian I 2 IF Karlstad 00:24:33.4 00:01:23.5 01:13:54.0 00:01:08.0 00:48:19.4 02:29:18.3
23 Nilsson Christian I 2 IF Karlstad 00:24:33.4 00:01:23.5 01:13:54.0 00:01:08.0 00:48:19.4 02:29:18.3
24 Strömvall Anders AXA Sports Club 00:35:06.9 00:00:00.0 01:12:53.0 00:01:22.0 00:42:25.0 02:31:46.9
24 Strömvall Anders AXA Sports Club 00:35:06.9 00:00:00.0 01:12:53.0 00:01:22.0 00:42:25.0 02:31:46.9
24 Strömvall Anders AXA Sports Club 00:35:06.9 00:00:00.0 01:12:53.0 00:01:22.0 00:42:25.0 02:31:46.9
24 Strömvall Anders AXA Sports Club 00:35:06.9 00:00:00.0 01:12:53.0 00:01:22.0 00:42:25.0 02:31:46.9
25 Aronson Joakim Valmet IF 00:33:15.3 00:02:02.5 01:13:01.0 00:01:20.0 00:44:13.4 02:33:52.3
25 Aronson Joakim Valmet IF 00:33:15.3 00:02:02.5 01:13:01.0 00:01:20.0 00:44:13.4 02:33:52.3
25 Aronson Joakim Valmet IF 00:33:15.3 00:02:02.5 01:13:01.0 00:01:20.0 00:44:13.4 02:33:52.3
25 Aronson Joakim Valmet IF 00:33:15.3 00:02:02.5 01:13:01.0 00:01:20.0 00:44:13.4 02:33:52.3
26 Hatschek David Bromma 00:31:55.6 00:02:16.3 01:10:12.0 00:01:38.0 00:48:43.1 02:34:45.0
26 Hatschek David Bromma 00:31:55.6 00:02:16.3 01:10:12.0 00:01:38.0 00:48:43.1 02:34:45.0
26 Hatschek David Bromma 00:31:55.6 00:02:16.3 01:10:12.0 00:01:38.0 00:48:43.1 02:34:45.0
26 Hatschek David Bromma 00:31:55.6 00:02:16.3 01:10:12.0 00:01:38.0 00:48:43.1 02:34:45.0
27 Eriksson Magnus Nacka 00:26:26.6 00:00:00.0 01:21:56.3 00:00:00.0 00:46:25.4 02:34:48.3
27 Eriksson Magnus Nacka 00:26:26.6 00:00:00.0 01:21:56.3 00:00:00.0 00:46:25.4 02:34:48.3
27 Eriksson Magnus Nacka 00:26:26.6 00:00:00.0 01:21:56.3 00:00:00.0 00:46:25.4 02:34:48.3
27 Eriksson Magnus Nacka 00:26:26.6 00:00:00.0 01:21:56.3 00:00:00.0 00:46:25.4 02:34:48.3
28 Bodin Carl AXA Sports Club 00:29:06.0 00:02:32.9 01:19:46.0 00:01:39.0 00:42:31.8 02:35:35.7
28 Bodin Carl AXA Sports Club 00:29:06.0 00:02:32.9 01:19:46.0 00:01:39.0 00:42:31.8 02:35:35.7
28 Bodin Carl AXA Sports Club 00:29:06.0 00:02:32.9 01:19:46.0 00:01:39.0 00:42:31.8 02:35:35.7
28 Bodin Carl AXA Sports Club 00:29:06.0 00:02:32.9 01:19:46.0 00:01:39.0 00:42:31.8 02:35:35.7
29 Berglund Filip Johanneshov 00:35:46.1 00:02:53.7 01:06:08.0 00:01:14.0 00:50:20.0 02:36:21.9
29 Berglund Filip Johanneshov 00:35:46.1 00:02:53.7 01:06:08.0 00:01:14.0 00:50:20.0 02:36:21.9
29 Berglund Filip Johanneshov 00:35:46.1 00:02:53.7 01:06:08.0 00:01:14.0 00:50:20.0 02:36:21.9
29 Berglund Filip Johanneshov 00:35:46.1 00:02:53.7 01:06:08.0 00:01:14.0 00:50:20.0 02:36:21.9
30 Lindhe Gunnar 00:24:52.2 00:02:53.6 01:14:16.0 00:01:49.0 00:53:58.4 02:37:49.3
30 Lindhe Gunnar 00:24:52.2 00:02:53.6 01:14:16.0 00:01:49.0 00:53:58.4 02:37:49.3
30 Lindhe Gunnar 00:24:52.2 00:02:53.6 01:14:16.0 00:01:49.0 00:53:58.4 02:37:49.3
30 Lindhe Gunnar 00:24:52.2 00:02:53.6 01:14:16.0 00:01:49.0 00:53:58.4 02:37:49.3
31 Kanne Axel Stockholm City 00:33:55.9 00:02:31.9 01:15:43.0 00:01:27.0 00:44:30.2 02:38:08.1
31 Kanne Axel Stockholm City 00:33:55.9 00:02:31.9 01:15:43.0 00:01:27.0 00:44:30.2 02:38:08.1
31 Kanne Axel Stockholm City 00:33:55.9 00:02:31.9 01:15:43.0 00:01:27.0 00:44:30.2 02:38:08.1
31 Kanne Axel Stockholm City 00:33:55.9 00:02:31.9 01:15:43.0 00:01:27.0 00:44:30.2 02:38:08.1
32 Berghel Fredrik 00:27:48.5 00:03:23.4 01:19:16.0 00:01:56.0 00:48:14.1 02:40:38.0
32 Berghel Fredrik 00:27:48.5 00:03:23.4 01:19:16.0 00:01:56.0 00:48:14.1 02:40:38.0
32 Berghel Fredrik 00:27:48.5 00:03:23.4 01:19:16.0 00:01:56.0 00:48:14.1 02:40:38.0
32 Berghel Fredrik 00:27:48.5 00:03:23.4 01:19:16.0 00:01:56.0 00:48:14.1 02:40:38.0
33 Wennerås Jo Riktiga Karlars 00:28:51.8 00:04:01.0 01:20:45.0 00:01:26.0 00:45:48.6 02:40:52.5
33 Wennerås Jo Riktiga Karlars 00:28:51.8 00:04:01.0 01:20:45.0 00:01:26.0 00:45:48.6 02:40:52.5
33 Wennerås Jo Riktiga Karlars 00:28:51.8 00:04:01.0 01:20:45.0 00:01:26.0 00:45:48.6 02:40:52.5
33 Wennerås Jo Riktiga Karlars 00:28:51.8 00:04:01.0 01:20:45.0 00:01:26.0 00:45:48.6 02:40:52.5
34 Hagstršm Tommy I 2 IF Karlstad 00:27:18.8 00:01:28.0 01:15:21.0 00:01:10.0 00:57:55.0 02:43:13.0
34 Hagstršm Tommy I 2 IF Karlstad 00:27:18.8 00:01:28.0 01:15:21.0 00:01:10.0 00:57:55.0 02:43:13.0
34 Hagström Tommy I 2 IF Karlstad 00:27:18.8 00:01:28.0 01:15:21.0 00:01:10.0 00:57:55.0 02:43:13.0
34 Hagström Tommy I 2 IF Karlstad 00:27:18.8 00:01:28.0 01:15:21.0 00:01:10.0 00:57:55.0 02:43:13.0
35 Karlsson Tomas KTH IF 00:35:53.5 00:02:09.3 01:22:04.0 00:01:45.0 00:50:13.7 02:52:05.6
35 Karlsson Tomas KTH IF 00:35:53.5 00:02:09.3 01:22:04.0 00:01:45.0 00:50:13.7 02:52:05.6
35 Johansson Arvid 00:37:25.5 00:01:31.3 01:18:10.0 00:01:34.0 00:55:00.9 02:48:41.8
35 Johansson Arvid 00:37:25.5 00:01:31.3 01:18:10.0 00:01:34.0 00:55:00.9 02:48:41.8
36 Grendar Tommy Tyr Norge/Oslof 00:32:08.1 00:01:56.7 01:24:19.0 00:01:27.0 00:59:12.5 02:59:03.4
36 Grendar Tommy Tyr Norge/Oslof 00:32:08.1 00:01:56.7 01:24:19.0 00:01:27.0 00:59:12.5 02:59:03.4
36 Karlsson Tomas KTH IF 00:35:53.5 00:02:09.3 01:22:04.0 00:01:45.0 00:50:13.7 02:52:05.6
36 Karlsson Tomas KTH IF 00:35:53.5 00:02:09.3 01:22:04.0 00:01:45.0 00:50:13.7 02:52:05.6
37 Eriksson Bernhard I 2 IF Karlstad 00:37:29.1 00:04:17.7 01:30:57.0 00:01:28.0 01:03:50.5 03:18:02.5
37 Eriksson Bernhard I 2 IF Karlstad 00:37:29.1 00:04:17.7 01:30:57.0 00:01:28.0 01:03:50.5 03:18:02.5
37 Grendar Tommy Tyr Norge/Oslof 00:32:08.1 00:01:56.7 01:24:19.0 00:01:27.0 00:59:12.5 02:59:03.4
37 Grendar Tommy Tyr Norge/Oslof 00:32:08.1 00:01:56.7 01:24:19.0 00:01:27.0 00:59:12.5 02:59:03.4
38 Andersson Tage Tšcksfors 00:34:25.8 00:02:39.0 01:09:32.0 00:01:05.0 01:30:21.0 03:18:02.9
38 Andersson Tage Tšcksfors 00:34:25.8 00:02:39.0 01:09:32.0 00:01:05.0 01:30:21.0 03:18:02.9
38 Eriksson Bernhard I 2 IF Karlstad 00:37:29.1 00:04:17.7 01:30:57.0 00:01:28.0 01:03:50.5 03:18:02.5
38 Eriksson Bernhard I 2 IF Karlstad 00:37:29.1 00:04:17.7 01:30:57.0 00:01:28.0 01:03:50.5 03:18:02.5
39 Hjalmarsson Oscar SATS 00:26:27.6 00:01:56.2 01:21:40.0 00:00:37.0 01:27:22.5 03:18:03.5
39 Hjalmarsson Oscar SATS 00:26:27.6 00:01:56.2 01:21:40.0 00:00:37.0 01:27:22.5 03:18:03.5
39 Andersson Tage Tšcksfors 00:34:25.8 00:02:39.0 01:09:32.0 00:01:05.0 01:30:21.0 03:18:02.9
39 Andersson Tage Tšcksfors 00:34:25.8 00:02:39.0 01:09:32.0 00:01:05.0 01:30:21.0 03:18:02.9
40 Hjalmarsson Oscar SATS 00:26:27.6 00:01:56.2 01:21:40.0 00:00:37.0 01:27:22.5 03:18:03.5
40 Hjalmarsson Oscar SATS 00:26:27.6 00:01:56.2 01:21:40.0 00:00:37.0 01:27:22.5 03:18:03.5
Herrar/Pojkar Olympisk distans Senior
1 Wemmenhove Rik Royal Sport 00:19:50.4 00:01:12.4 01:02:35.0 00:01:02.0 00:36:05.0 02:00:44.9
1 Wemmenhove Rik Royal Sport 00:19:50.4 00:01:12.4 01:02:35.0 00:01:02.0 00:36:05.0 02:00:44.9
1 Wemmenhove Rik Royal Sport 00:19:50.4 00:01:12.4 01:02:35.0 00:01:02.0 00:36:05.0 02:00:44.9
1 Wemmenhove Rik Royal Sport 00:19:50.4 00:01:12.4 01:02:35.0 00:01:02.0 00:36:05.0 02:00:44.9
2 Andersson Dennis I 2 IF Karlstad 00:24:12.8 00:01:21.0 01:03:14.0 00:01:08.0 00:39:13.0 02:09:09.0
2 Andersson Dennis I 2 IF Karlstad 00:24:12.8 00:01:21.0 01:03:14.0 00:01:08.0 00:39:13.0 02:09:09.0
2 Andersson Dennis I 2 IF Karlstad 00:24:12.8 00:01:21.0 01:03:14.0 00:01:08.0 00:39:13.0 02:09:09.0
2 Andersson Dennis I 2 IF Karlstad 00:24:12.8 00:01:21.0 01:03:14.0 00:01:08.0 00:39:13.0 02:09:09.0
3 Wallin Tobias I 2 IF Karlstad 00:23:19.5 00:00:57.3 01:08:16.0 00:00:00.0 00:36:47.2 02:09:20.1
3 Wallin Tobias I 2 IF Karlstad 00:23:19.5 00:00:57.3 01:08:16.0 00:00:00.0 00:36:47.2 02:09:20.1
3 Wallin Tobias I 2 IF Karlstad 00:23:19.5 00:00:57.3 01:08:16.0 00:00:00.0 00:36:47.2 02:09:20.1
3 Wallin Tobias I 2 IF Karlstad 00:23:19.5 00:00:57.3 01:08:16.0 00:00:00.0 00:36:47.2 02:09:20.1
4 Weng Fredrik I 2 IF Karlstad 00:18:43.9 00:01:05.0 01:06:15.0 00:01:05.0 00:47:31.7 02:14:40.7
4 Weng Fredrik I 2 IF Karlstad 00:18:43.9 00:01:05.0 01:06:15.0 00:01:05.0 00:47:31.7 02:14:40.7
4 Weng Fredrik I 2 IF Karlstad 00:18:43.9 00:01:05.0 01:06:15.0 00:01:05.0 00:47:31.7 02:14:40.7
4 Weng Fredrik I 2 IF Karlstad 00:18:43.9 00:01:05.0 01:06:15.0 00:01:05.0 00:47:31.7 02:14:40.7
5 Furelid Robert Stockholmspolisen 00:34:02.9 00:01:41.9 01:10:28.0 00:01:29.0 00:40:24.6 02:28:06.5
5 Furelid Robert Stockholmspolisen 00:34:02.9 00:01:41.9 01:10:28.0 00:01:29.0 00:40:24.6 02:28:06.5
5 Furelid Robert Stockholmspolisen 00:34:02.9 00:01:41.9 01:10:28.0 00:01:29.0 00:40:24.6 02:28:06.5
5 Furelid Robert Stockholmspolisen 00:34:02.9 00:01:41.9 01:10:28.0 00:01:29.0 00:40:24.6 02:28:06.5
6 Johansson Arvid 00:37:25.5 00:01:31.3 01:18:10.0 00:01:34.0 00:55:00.9 02:53:41.8
6 Johansson Arvid 00:37:25.5 00:01:31.3 01:18:10.0 00:01:34.0 00:55:00.9 02:53:41.8
6 Brolund Pontus 00:44:53.4 00:04:48.4 01:22:15.0 00:01:45.0 00:56:49.8 03:10:31.7
6 Brolund Pontus 00:44:53.4 00:04:48.4 01:22:15.0 00:01:45.0 00:56:49.8 03:10:31.7
7 Brolund Pontus 00:44:53.4 00:04:48.4 01:22:15.0 00:01:45.0 00:56:49.8 03:10:31.7
7 Brolund Pontus 00:44:53.4 00:04:48.4 01:22:15.0 00:01:45.0 00:56:49.8 03:10:31.7
Herrar/Pojkar Stafett - Sprint (motion)
1 Rangedahl Joacim I 2 IF Karlstad 00:06:22.7 00:00:35.0 00:42:41.0 00:00:31.0 00:21:10.0 01:11:19.8
1 Rangedahl Joacim I 2 IF Karlstad 00:06:22.7 00:00:35.0 00:42:41.0 00:00:31.0 00:21:10.0 01:11:19.8
1 Rangedahl Joacim I 2 IF Karlstad 00:06:22.7 00:00:35.0 00:42:41.0 00:00:31.0 00:21:10.0 01:11:19.8
1 Rangedahl Joacim I 2 IF Karlstad 00:06:22.7 00:00:35.0 00:42:41.0 00:00:31.0 00:21:10.0 01:11:19.8
2 Weng Frida KMTI 00:07:46.3 00:00:39.5 00:48:38.0 00:00:34.0 00:20:06.8 01:17:44.6
2 Weng Frida KMTI 00:07:46.3 00:00:39.5 00:48:38.0 00:00:34.0 00:20:06.8 01:17:44.6
2 Weng Frida KMTI 00:07:46.3 00:00:39.5 00:48:38.0 00:00:34.0 00:20:06.8 01:17:44.6
2 Weng Frida KMTI 00:07:46.3 00:00:39.5 00:48:38.0 00:00:34.0 00:20:06.8 01:17:44.6
3 Johansson Lena SATS 00:07:00.2 00:00:33.5 00:51:54.0 00:00:35.0 00:21:29.0 01:21:31.8
3 Johansson Lena SATS 00:07:00.2 00:00:33.5 00:51:54.0 00:00:35.0 00:21:29.0 01:21:31.8
3 Johansson Lena SATS 00:07:00.2 00:00:33.5 00:51:54.0 00:00:35.0 00:21:29.0 01:21:31.8
3 Johansson Lena SATS 00:07:00.2 00:00:33.5 00:51:54.0 00:00:35.0 00:21:29.0 01:21:31.8
Herrar/Pojkar Supersprint Motion
1 Möller Petter I 2 IF Karlstad 00:06:38.2 00:01:17.5 00:43:02.0 00:00:52.0 00:19:44.0 01:11:33.8
1 Möller Petter I 2 IF Karlstad 00:06:38.2 00:01:17.5 00:43:02.0 00:00:52.0 00:19:44.0 01:11:33.8
1 Möller Petter I 2 IF Karlstad 00:06:38.2 00:01:17.5 00:43:02.0 00:00:52.0 00:19:44.0 01:11:33.8
1 Möller Petter I 2 IF Karlstad 00:06:38.2 00:01:17.5 00:43:02.0 00:00:52.0 00:19:44.0 01:11:33.8
2 Forsberg Andreas I 2 IF Karlstad 00:50:46.8 00:00:00.0 00:01:10.0 00:00:00.0 00:21:23.0 01:13:19.8
2 Forsberg Andreas I 2 IF Karlstad 00:50:46.8 00:00:00.0 00:01:10.0 00:00:00.0 00:21:23.0 01:13:19.8
2 Forsberg Andreas I 2 IF Karlstad 00:50:46.8 00:00:00.0 00:01:10.0 00:00:00.0 00:21:23.0 01:13:19.8
2 Forsberg Andreas I 2 IF Karlstad 00:50:46.8 00:00:00.0 00:01:10.0 00:00:00.0 00:21:23.0 01:13:19.8
3 Zätterman Tobias I 2 IF Karlstad 00:07:16.4 00:01:10.3 00:45:12.0 00:00:56.0 00:19:50.0 01:14:24.8
3 Zätterman Tobias I 2 IF Karlstad 00:07:16.4 00:01:10.3 00:45:12.0 00:00:56.0 00:19:50.0 01:14:24.8
3 Zätterman Tobias I 2 IF Karlstad 00:07:16.4 00:01:10.3 00:45:12.0 00:00:56.0 00:19:50.0 01:14:24.8
3 Zätterman Tobias I 2 IF Karlstad 00:07:16.4 00:01:10.3 00:45:12.0 00:00:56.0 00:19:50.0 01:14:24.8
4 Theander Henrik Sixtorp mekaniska 00:07:12.0 00:00:52.7 00:46:48.0 00:00:51.0 00:19:21.0 01:15:04.8
4 Theander Henrik Sixtorp mekaniska 00:07:12.0 00:00:52.7 00:46:48.0 00:00:51.0 00:19:21.0 01:15:04.8
4 Theander Henrik Sixtorp mekaniska 00:07:12.0 00:00:52.7 00:46:48.0 00:00:51.0 00:19:21.0 01:15:04.8
4 Theander Henrik Sixtorp mekaniska 00:07:12.0 00:00:52.7 00:46:48.0 00:00:51.0 00:19:21.0 01:15:04.8
5 Segolsson Magnus I 2 IF Karlstad 00:09:45.8 00:00:00.0 00:45:32.0 00:00:55.0 00:18:55.0 01:15:07.8
5 Segolsson Magnus I 2 IF Karlstad 00:09:45.8 00:00:00.0 00:45:32.0 00:00:55.0 00:18:55.0 01:15:07.8
5 Segolsson Magnus I 2 IF Karlstad 00:09:45.8 00:00:00.0 00:45:32.0 00:00:55.0 00:18:55.0 01:15:07.8
5 Segolsson Magnus I 2 IF Karlstad 00:09:45.8 00:00:00.0 00:45:32.0 00:00:55.0 00:18:55.0 01:15:07.8
6 Tyrenhag Martin Solsta CK 00:07:35.0 00:01:11.7 00:47:20.0 00:00:45.0 00:18:52.0 01:15:43.8
6 Tyrenhag Martin Solsta CK 00:07:35.0 00:01:11.7 00:47:20.0 00:00:45.0 00:18:52.0 01:15:43.8
6 Tyrenhag Martin Solsta CK 00:07:35.0 00:01:11.7 00:47:20.0 00:00:45.0 00:18:52.0 01:15:43.8
6 Tyrenhag Martin Solsta CK 00:07:35.0 00:01:11.7 00:47:20.0 00:00:45.0 00:18:52.0 01:15:43.8
7 Rosenberg Roger I 2 IF Karlstad 00:08:13.0 00:01:41.7 00:43:56.0 00:01:09.0 00:20:54.0 01:15:53.8
7 Rosenberg Roger I 2 IF Karlstad 00:08:13.0 00:01:41.7 00:43:56.0 00:01:09.0 00:20:54.0 01:15:53.8
7 Rosenberg Roger I 2 IF Karlstad 00:08:13.0 00:01:41.7 00:43:56.0 00:01:09.0 00:20:54.0 01:15:53.8
7 Rosenberg Roger I 2 IF Karlstad 00:08:13.0 00:01:41.7 00:43:56.0 00:01:09.0 00:20:54.0 01:15:53.8
8 Vall Per Specialelektronik 00:12:14.7 00:01:28.0 00:40:42.0 00:01:01.0 00:20:41.0 01:16:06.8
8 Vall Per Specialelektronik 00:12:14.7 00:01:28.0 00:40:42.0 00:01:01.0 00:20:41.0 01:16:06.8
8 Vall Per Specialelektronik 00:12:14.7 00:01:28.0 00:40:42.0 00:01:01.0 00:20:41.0 01:16:06.8
8 Vall Per Specialelektronik 00:12:14.7 00:01:28.0 00:40:42.0 00:01:01.0 00:20:41.0 01:16:06.8
9 Bengtsson Rasmus Sisu Forshaga 00:08:05.1 00:00:00.0 00:50:32.6 00:00:00.0 00:17:32.0 01:16:09.8
9 Bengtsson Rasmus Sisu Forshaga 00:08:05.1 00:00:00.0 00:50:32.6 00:00:00.0 00:17:32.0 01:16:09.8
9 Bengtsson Rasmus Sisu Forshaga 00:08:05.1 00:00:00.0 00:50:32.6 00:00:00.0 00:17:32.0 01:16:09.8
9 Bengtsson Rasmus Sisu Forshaga 00:08:05.1 00:00:00.0 00:50:32.6 00:00:00.0 00:17:32.0 01:16:09.8
10 Lindskog Jerker I 2 IF Karlstad 00:08:01.6 00:01:08.1 00:46:42.0 00:00:49.0 00:19:34.0 01:16:14.8
10 Lindskog Jerker I 2 IF Karlstad 00:08:01.6 00:01:08.1 00:46:42.0 00:00:49.0 00:19:34.0 01:16:14.8
10 Lindskog Jerker I 2 IF Karlstad 00:08:01.6 00:01:08.1 00:46:42.0 00:00:49.0 00:19:34.0 01:16:14.8
10 Lindskog Jerker I 2 IF Karlstad 00:08:01.6 00:01:08.1 00:46:42.0 00:00:49.0 00:19:34.0 01:16:14.8
11 McCarthy Donald Eskilstuna 00:09:30.4 00:00:00.0 00:50:55.3 00:00:00.0 00:17:43.0 01:18:08.8
11 McCarthy Donald Eskilstuna 00:09:30.4 00:00:00.0 00:50:55.3 00:00:00.0 00:17:43.0 01:18:08.8
11 McCarthy Donald Eskilstuna 00:09:30.4 00:00:00.0 00:50:55.3 00:00:00.0 00:17:43.0 01:18:08.8
11 McCarthy Donald Eskilstuna 00:09:30.4 00:00:00.0 00:50:55.3 00:00:00.0 00:17:43.0 01:18:08.8
12 Thomassen Christoff Fredrikstad Triathlon 00:09:18.1 00:01:19.6 00:45:58.0 00:00:47.0 00:20:52.0 01:18:14.8
12 Thomassen Christoff Fredrikstad Triathlon 00:09:18.1 00:01:19.6 00:45:58.0 00:00:47.0 00:20:52.0 01:18:14.8
12 Thomassen Christoff Fredrikstad Triathlon 00:09:18.1 00:01:19.6 00:45:58.0 00:00:47.0 00:20:52.0 01:18:14.8
12 Thomassen Christoff Fredrikstad Triathlon 00:09:18.1 00:01:19.6 00:45:58.0 00:00:47.0 00:20:52.0 01:18:14.8
13 Höjman Johan Specialelektronik 00:08:49.2 00:01:36.5 00:46:30.0 00:00:50.0 00:20:33.0 01:18:18.8
13 Höjman Johan Specialelektronik 00:08:49.2 00:01:36.5 00:46:30.0 00:00:50.0 00:20:33.0 01:18:18.8
13 Höjman Johan Specialelektronik 00:08:49.2 00:01:36.5 00:46:30.0 00:00:50.0 00:20:33.0 01:18:18.8
13 Höjman Johan Specialelektronik 00:08:49.2 00:01:36.5 00:46:30.0 00:00:50.0 00:20:33.0 01:18:18.8
14 Kaspersen Steve Fredrikstad Triathlon 00:09:34.6 00:01:07.1 00:45:52.0 00:00:53.0 00:21:46.0 01:19:12.8
14 Kaspersen Steve Fredrikstad Triathlon 00:09:34.6 00:01:07.1 00:45:52.0 00:00:53.0 00:21:46.0 01:19:12.8
14 Kaspersen Steve Fredrikstad Triathlon 00:09:34.6 00:01:07.1 00:45:52.0 00:00:53.0 00:21:46.0 01:19:12.8
14 Kaspersen Steve Fredrikstad Triathlon 00:09:34.6 00:01:07.1 00:45:52.0 00:00:53.0 00:21:46.0 01:19:12.8
15 Alsterdal Per Specialelektronik 00:10:09.5 00:01:32.2 00:50:07.0 00:00:55.0 00:17:10.0 01:19:53.8
15 Alsterdal Per Specialelektronik 00:10:09.5 00:01:32.2 00:50:07.0 00:00:55.0 00:17:10.0 01:19:53.8
15 Alsterdal Per Specialelektronik 00:10:09.5 00:01:32.2 00:50:07.0 00:00:55.0 00:17:10.0 01:19:53.8
15 Alsterdal Per Specialelektronik 00:10:09.5 00:01:32.2 00:50:07.0 00:00:55.0 00:17:10.0 01:19:53.8
16 Eklöf Sebastian Specialelektronik 00:09:31.4 00:01:34.3 00:47:53.0 00:01:13.0 00:20:29.0 01:20:40.8
16 Eklöf Sebastian Specialelektronik 00:09:31.4 00:01:34.3 00:47:53.0 00:01:13.0 00:20:29.0 01:20:40.8
16 Parklund Thomas I 2 IF Karlstad 00:09:46.9 00:01:11.8 00:46:44.0 00:00:58.0 00:22:52.0 01:21:32.8
16 Parklund Thomas I 2 IF Karlstad 00:09:46.9 00:01:11.8 00:46:44.0 00:00:58.0 00:22:52.0 01:21:32.8
17 Öfverberg Johan I 2 IF Karlstad 00:08:49.7 00:01:18.0 00:46:24.0 00:01:00.0 00:23:54.0 01:21:25.8
17 Öfverberg Johan I 2 IF Karlstad 00:08:49.7 00:01:18.0 00:46:24.0 00:01:00.0 00:23:54.0 01:21:25.8
17 Eklöf Sebastian Specialelektronik 00:09:31.4 00:01:34.3 00:47:53.0 00:01:13.0 00:20:29.0 01:20:40.8
17 Eklöf Sebastian Specialelektronik 00:09:31.4 00:01:34.3 00:47:53.0 00:01:13.0 00:20:29.0 01:20:40.8
18 Parklund Thomas I 2 IF Karlstad 00:09:46.9 00:01:11.8 00:46:44.0 00:00:58.0 00:22:52.0 01:21:32.8
18 Parklund Thomas I 2 IF Karlstad 00:09:46.9 00:01:11.8 00:46:44.0 00:00:58.0 00:22:52.0 01:21:32.8
18 Öfverberg Johan I 2 IF Karlstad 00:08:49.7 00:01:18.0 00:46:24.0 00:01:00.0 00:23:54.0 01:21:25.8
18 Öfverberg Johan I 2 IF Karlstad 00:08:49.7 00:01:18.0 00:46:24.0 00:01:00.0 00:23:54.0 01:21:25.8
19 Kronvall Peter Triathlon Väst 00:06:51.0 00:01:46.7 00:47:41.0 00:01:10.0 00:24:06.0 01:21:34.8
19 Kronvall Peter Triathlon Väst 00:06:51.0 00:01:46.7 00:47:41.0 00:01:10.0 00:24:06.0 01:21:34.8
19 Kronvall Peter Triathlon Väst 00:06:51.0 00:01:46.7 00:47:41.0 00:01:10.0 00:24:06.0 01:21:34.8
19 Kronvall Peter Triathlon Väst 00:06:51.0 00:01:46.7 00:47:41.0 00:01:10.0 00:24:06.0 01:21:34.8
20 Jakobsson Niklas Bryggudden 00:07:34.4 00:01:26.3 00:51:42.0 00:00:49.0 00:20:26.0 01:21:57.8
20 Jakobsson Niklas Bryggudden 00:07:34.4 00:01:26.3 00:51:42.0 00:00:49.0 00:20:26.0 01:21:57.8
20 Jakobsson Niklas Bryggudden 00:07:34.4 00:01:26.3 00:51:42.0 00:00:49.0 00:20:26.0 01:21:57.8
20 Jakobsson Niklas Bryggudden 00:07:34.4 00:01:26.3 00:51:42.0 00:00:49.0 00:20:26.0 01:21:57.8
21 Wass Conny Åmål 00:11:49.6 00:01:44.1 00:51:56.0 00:00:57.0 00:16:20.0 01:22:46.8
21 Wass Conny Åmål 00:11:49.6 00:01:44.1 00:51:56.0 00:00:57.0 00:16:20.0 01:22:46.8
21 Wass Conny Åmål 00:11:49.6 00:01:44.1 00:51:56.0 00:00:57.0 00:16:20.0 01:22:46.8
21 Wass Conny Åmål 00:11:49.6 00:01:44.1 00:51:56.0 00:00:57.0 00:16:20.0 01:22:46.8
22 Hagstršm Tommy I 2 IF Karlstad 00:09:15.8 00:00:00.0 00:49:53.0 00:00:50.0 00:24:16.0 01:24:14.8
22 Hagstršm Tommy I 2 IF Karlstad 00:09:15.8 00:00:00.0 00:49:53.0 00:00:50.0 00:24:16.0 01:24:14.8
22 Hagström Tommy I 2 IF Karlstad 00:09:15.8 00:00:00.0 00:49:53.0 00:00:50.0 00:24:16.0 01:24:14.8
22 Hagström Tommy I 2 IF Karlstad 00:09:15.8 00:00:00.0 00:49:53.0 00:00:50.0 00:24:16.0 01:24:14.8
23 Haraldsson Per-Eric I 2 IF Karlstad 00:10:11.6 00:01:27.1 00:50:07.0 00:00:51.0 00:21:51.0 01:24:27.8
23 Haraldsson Per-Eric I 2 IF Karlstad 00:10:11.6 00:01:27.1 00:50:07.0 00:00:51.0 00:21:51.0 01:24:27.8
23 Haraldsson Per-Eric I 2 IF Karlstad 00:10:11.6 00:01:27.1 00:50:07.0 00:00:51.0 00:21:51.0 01:24:27.8
23 Haraldsson Per-Eric I 2 IF Karlstad 00:10:11.6 00:01:27.1 00:50:07.0 00:00:51.0 00:21:51.0 01:24:27.8
24 Henriksson Anders Mšlltorp 00:09:27.3 00:02:17.4 00:50:56.0 00:01:31.0 00:20:18.0 01:24:29.8
24 Henriksson Anders Mšlltorp 00:09:27.3 00:02:17.4 00:50:56.0 00:01:31.0 00:20:18.0 01:24:29.8
24 Henriksson Anders Mšlltorp 00:09:27.3 00:02:17.4 00:50:56.0 00:01:31.0 00:20:18.0 01:24:29.8
24 Henriksson Anders Mšlltorp 00:09:27.3 00:02:17.4 00:50:56.0 00:01:31.0 00:20:18.0 01:24:29.8
25 Turner Paul 00:06:55.3 00:02:01.4 00:47:09.0 00:01:09.0 00:27:49.0 01:25:03.8
25 Turner Paul 00:06:55.3 00:02:01.4 00:47:09.0 00:01:09.0 00:27:49.0 01:25:03.8
25 Turner Paul 00:06:55.3 00:02:01.4 00:47:09.0 00:01:09.0 00:27:49.0 01:25:03.8
25 Turner Paul 00:06:55.3 00:02:01.4 00:47:09.0 00:01:09.0 00:27:49.0 01:25:03.8
26 Bood Jakob Karlstad 00:10:17.7 00:01:43.1 00:52:00.0 00:01:06.0 00:20:10.0 01:25:16.8
26 Bood Jakob Karlstad 00:10:17.7 00:01:43.1 00:52:00.0 00:01:06.0 00:20:10.0 01:25:16.8
26 Bood Jakob Karlstad 00:10:17.7 00:01:43.1 00:52:00.0 00:01:06.0 00:20:10.0 01:25:16.8
26 Bood Jakob Karlstad 00:10:17.7 00:01:43.1 00:52:00.0 00:01:06.0 00:20:10.0 01:25:16.8
27 Karlsson Jan-olof 00:10:48.5 00:02:46.2 00:47:29.0 00:02:20.0 00:21:54.0 01:25:17.8
27 Karlsson Jan-olof 00:10:48.5 00:02:46.2 00:47:29.0 00:02:20.0 00:21:54.0 01:25:17.8
27 Karlsson Jan-olof 00:10:48.5 00:02:46.2 00:47:29.0 00:02:20.0 00:21:54.0 01:25:17.8
27 Karlsson Jan-olof 00:10:48.5 00:02:46.2 00:47:29.0 00:02:20.0 00:21:54.0 01:25:17.8
28 Djupström Simon Karlskoga 00:09:33.4 00:01:54.3 00:50:41.0 00:01:15.0 00:22:01.0 01:25:24.8
28 Djupström Simon Karlskoga 00:09:33.4 00:01:54.3 00:50:41.0 00:01:15.0 00:22:01.0 01:25:24.8
28 Djupström Simon Karlskoga 00:09:33.4 00:01:54.3 00:50:41.0 00:01:15.0 00:22:01.0 01:25:24.8
28 Djupström Simon Karlskoga 00:09:33.4 00:01:54.3 00:50:41.0 00:01:15.0 00:22:01.0 01:25:24.8
29 Larsson Victor Specialelektronik 00:09:46.7 00:02:09.0 00:52:03.0 00:01:22.0 00:20:40.0 01:26:00.8
29 Larsson Victor Specialelektronik 00:09:46.7 00:02:09.0 00:52:03.0 00:01:22.0 00:20:40.0 01:26:00.8
29 Larsson Victor Specialelektronik 00:09:46.7 00:02:09.0 00:52:03.0 00:01:22.0 00:20:40.0 01:26:00.8
29 Larsson Victor Specialelektronik 00:09:46.7 00:02:09.0 00:52:03.0 00:01:22.0 00:20:40.0 01:26:00.8
30 Ekegren Patric/Pet 00:10:39.4 00:01:31.3 00:51:45.0 00:01:11.0 00:23:08.0 01:28:14.8
30 Ekegren Patric/Pet 00:10:39.4 00:01:31.3 00:51:45.0 00:01:11.0 00:23:08.0 01:28:14.8
30 Ekegren Patric/Pet 00:10:39.4 00:01:31.3 00:51:45.0 00:01:11.0 00:23:08.0 01:28:14.8
30 Ekegren Patric/Pet 00:10:39.4 00:01:31.3 00:51:45.0 00:01:11.0 00:23:08.0 01:28:14.8
31 Persson Henrik Specialelektronik 00:09:01.6 00:01:26.1 00:50:11.0 00:01:05.0 00:26:58.0 01:28:41.8
31 Persson Henrik Specialelektronik 00:09:01.6 00:01:26.1 00:50:11.0 00:01:05.0 00:26:58.0 01:28:41.8
31 Persson Henrik Specialelektronik 00:09:01.6 00:01:26.1 00:50:11.0 00:01:05.0 00:26:58.0 01:28:41.8
31 Persson Henrik Specialelektronik 00:09:01.6 00:01:26.1 00:50:11.0 00:01:05.0 00:26:58.0 01:28:41.8
32 Dahl Peter Specialelektronik 00:12:47.9 00:01:58.8 00:50:03.0 00:01:25.0 00:23:05.0 01:29:19.8
32 Dahl Peter Specialelektronik 00:12:47.9 00:01:58.8 00:50:03.0 00:01:25.0 00:23:05.0 01:29:19.8
32 Dahl Peter Specialelektronik 00:12:47.9 00:01:58.8 00:50:03.0 00:01:25.0 00:23:05.0 01:29:19.8
32 Dahl Peter Specialelektronik 00:12:47.9 00:01:58.8 00:50:03.0 00:01:25.0 00:23:05.0 01:29:19.8
33 Malmborg Roy KMTI 00:13:35.2 00:02:03.6 00:50:20.0 00:02:02.0 00:21:35.0 01:29:35.8
33 Malmborg Roy KMTI 00:13:35.2 00:02:03.6 00:50:20.0 00:02:02.0 00:21:35.0 01:29:35.8
33 Malmborg Roy KMTI 00:13:35.2 00:02:03.6 00:50:20.0 00:02:02.0 00:21:35.0 01:29:35.8
33 Malmborg Roy KMTI 00:13:35.2 00:02:03.6 00:50:20.0 00:02:02.0 00:21:35.0 01:29:35.8
34 Nordentjell David 00:09:37.7 00:01:31.0 00:55:49.0 00:01:01.0 00:22:06.0 01:30:04.8
34 Nordentjell David 00:09:37.7 00:01:31.0 00:55:49.0 00:01:01.0 00:22:06.0 01:30:04.8
34 Nordentjell David 00:09:37.7 00:01:31.0 00:55:49.0 00:01:01.0 00:22:06.0 01:30:04.8
34 Nordentjell David 00:09:37.7 00:01:31.0 00:55:49.0 00:01:01.0 00:22:06.0 01:30:04.8
35 Hedenström Jan I 2 IF Karlstad 00:11:18.9 00:01:53.9 00:51:26.0 00:01:39.0 00:26:38.0 01:32:55.8
35 Hedenström Jan I 2 IF Karlstad 00:11:18.9 00:01:53.9 00:51:26.0 00:01:39.0 00:26:38.0 01:32:55.8
35 Hedenström Jan I 2 IF Karlstad 00:11:18.9 00:01:53.9 00:51:26.0 00:01:39.0 00:26:38.0 01:32:55.8
35 Hedenström Jan I 2 IF Karlstad 00:11:18.9 00:01:53.9 00:51:26.0 00:01:39.0 00:26:38.0 01:32:55.8
36 Skoow Boris Specialelektronik 00:11:40.9 00:02:45.8 00:51:57.0 00:01:14.0 00:26:29.0 01:34:06.8
36 Skoow Boris Specialelektronik 00:11:40.9 00:02:45.8 00:51:57.0 00:01:14.0 00:26:29.0 01:34:06.8
36 Skoow Boris Specialelektronik 00:11:40.9 00:02:45.8 00:51:57.0 00:01:14.0 00:26:29.0 01:34:06.8
36 Skoow Boris Specialelektronik 00:11:40.9 00:02:45.8 00:51:57.0 00:01:14.0 00:26:29.0 01:34:06.8
37 Kax Jonathan Specialelektronik 00:11:29.4 00:01:55.3 00:55:53.0 00:01:13.0 00:24:26.0 01:34:56.8
37 Kax Jonathan Specialelektronik 00:11:29.4 00:01:55.3 00:55:53.0 00:01:13.0 00:24:26.0 01:34:56.8
37 Kax Jonathan Specialelektronik 00:11:29.4 00:01:55.3 00:55:53.0 00:01:13.0 00:24:26.0 01:34:56.8
37 Kax Jonathan Specialelektronik 00:11:29.4 00:01:55.3 00:55:53.0 00:01:13.0 00:24:26.0 01:34:56.8
38 Larsson Åke Specialelektronik 00:11:32.7 00:02:23.0 00:56:32.0 00:01:13.0 00:23:26.0 01:35:06.8
38 Larsson Åke Specialelektronik 00:11:32.7 00:02:23.0 00:56:32.0 00:01:13.0 00:23:26.0 01:35:06.8
38 Larsson Åke Specialelektronik 00:11:32.7 00:02:23.0 00:56:32.0 00:01:13.0 00:23:26.0 01:35:06.8
38 Larsson Åke Specialelektronik 00:11:32.7 00:02:23.0 00:56:32.0 00:01:13.0 00:23:26.0 01:35:06.8
39 Jansson Thomas Säffle 00:10:26.9 00:02:46.8 00:51:44.0 00:01:33.0 00:29:51.0 01:36:21.8
39 Jansson Thomas Säffle 00:10:26.9 00:02:46.8 00:51:44.0 00:01:33.0 00:29:51.0 01:36:21.8
39 Jansson Thomas Säffle 00:10:26.9 00:02:46.8 00:51:44.0 00:01:33.0 00:29:51.0 01:36:21.8
39 Jansson Thomas Säffle 00:10:26.9 00:02:46.8 00:51:44.0 00:01:33.0 00:29:51.0 01:36:21.8
40 Rudström Johannes Specialelektronik 00:12:57.9 00:01:39.8 00:55:41.0 00:01:05.0 00:26:12.0 01:37:35.8
40 Rudström Johannes Specialelektronik 00:12:57.9 00:01:39.8 00:55:41.0 00:01:05.0 00:26:12.0 01:37:35.8
40 Rudström Johannes Specialelektronik 00:12:57.9 00:01:39.8 00:55:41.0 00:01:05.0 00:26:12.0 01:37:35.8
40 Rudström Johannes Specialelektronik 00:12:57.9 00:01:39.8 00:55:41.0 00:01:05.0 00:26:12.0 01:37:35.8
41 Bjuresäter Håkan Specialelektronik 00:10:41.7 00:01:32.0 00:55:55.0 00:01:21.0 00:28:32.0 01:38:01.8
41 Bjuresäter Håkan Specialelektronik 00:10:41.7 00:01:32.0 00:55:55.0 00:01:21.0 00:28:32.0 01:38:01.8
41 Bjuresäter Håkan Specialelektronik 00:10:41.7 00:01:32.0 00:55:55.0 00:01:21.0 00:28:32.0 01:38:01.8
41 Bjuresäter Håkan Specialelektronik 00:10:41.7 00:01:32.0 00:55:55.0 00:01:21.0 00:28:32.0 01:38:01.8
42 Dahl Jonas 00:12:27.0 00:03:21.7 00:53:19.0 00:01:43.0 00:29:02.0 01:39:52.8
42 Dahl Jonas 00:12:27.0 00:03:21.7 00:53:19.0 00:01:43.0 00:29:02.0 01:39:52.8
42 Dahl Jonas 00:12:27.0 00:03:21.7 00:53:19.0 00:01:43.0 00:29:02.0 01:39:52.8
42 Dahl Jonas 00:12:27.0 00:03:21.7 00:53:19.0 00:01:43.0 00:29:02.0 01:39:52.8
43 Tornestrand Magnus SŠffle 00:10:22.2 00:02:15.5 01:03:26.0 00:00:47.0 00:25:23.0 01:42:13.8
43 Tornestrand Magnus SŠffle 00:10:22.2 00:02:15.5 01:03:26.0 00:00:47.0 00:25:23.0 01:42:13.8
43 Tornestrand Magnus SŠffle 00:10:22.2 00:02:15.5 01:03:26.0 00:00:47.0 00:25:23.0 01:42:13.8
43 Tornestrand Magnus SŠffle 00:10:22.2 00:02:15.5 01:03:26.0 00:00:47.0 00:25:23.0 01:42:13.8
44 Hemlin Gravander Viktor Specialelektronik 00:12:11.2 00:02:11.5 01:00:26.0 00:01:04.0 00:26:23.0 01:42:15.8
44 Hemlin Gravander Viktor Specialelektronik 00:12:11.2 00:02:11.5 01:00:26.0 00:01:04.0 00:26:23.0 01:42:15.8
44 Hemlin Gravander Viktor Specialelektronik 00:12:11.2 00:02:11.5 01:00:26.0 00:01:04.0 00:26:23.0 01:42:15.8
44 Hemlin Gravander Viktor Specialelektronik 00:12:11.2 00:02:11.5 01:00:26.0 00:01:04.0 00:26:23.0 01:42:15.8
45 Ankarsund Henrik I 2 IF Karlstad 00:10:42.5 00:01:33.2 00:49:56.0 00:02:02.0 00:38:30.0 01:42:43.8
45 Ankarsund Henrik I 2 IF Karlstad 00:10:42.5 00:01:33.2 00:49:56.0 00:02:02.0 00:38:30.0 01:42:43.8
45 Ankarsund Henrik I 2 IF Karlstad 00:10:42.5 00:01:33.2 00:49:56.0 00:02:02.0 00:38:30.0 01:42:43.8
45 Ankarsund Henrik I 2 IF Karlstad 00:10:42.5 00:01:33.2 00:49:56.0 00:02:02.0 00:38:30.0 01:42:43.8
46 Örhn Jonas Specialelektronik 00:12:51.6 00:02:06.1 01:03:42.0 00:00:47.0 00:24:25.0 01:43:51.8
46 Örhn Jonas Specialelektronik 00:12:51.6 00:02:06.1 01:03:42.0 00:00:47.0 00:24:25.0 01:43:51.8
46 Örhn Jonas Specialelektronik 00:12:51.6 00:02:06.1 01:03:42.0 00:00:47.0 00:24:25.0 01:43:51.8
46 Örhn Jonas Specialelektronik 00:12:51.6 00:02:06.1 01:03:42.0 00:00:47.0 00:24:25.0 01:43:51.8
47 Petersson Ola Specialelektronik 00:13:28.4 00:02:22.3 00:59:04.0 00:01:46.0 00:29:10.0 01:45:50.8
47 Petersson Ola Specialelektronik 00:13:28.4 00:02:22.3 00:59:04.0 00:01:46.0 00:29:10.0 01:45:50.8
47 Petersson Ola Specialelektronik 00:13:28.4 00:02:22.3 00:59:04.0 00:01:46.0 00:29:10.0 01:45:50.8
47 Petersson Ola Specialelektronik 00:13:28.4 00:02:22.3 00:59:04.0 00:01:46.0 00:29:10.0 01:45:50.8
48 Svensson Björn Specialelektronik 00:14:14.7 00:02:35.0 01:05:14.0 00:01:15.0 00:32:10.7 01:55:29.5
48 Svensson Björn Specialelektronik 00:14:14.7 00:02:35.0 01:05:14.0 00:01:15.0 00:32:10.7 01:55:29.5
48 Svensson Björn Specialelektronik 00:14:14.7 00:02:35.0 01:05:14.0 00:01:15.0 00:32:10.7 01:55:29.5
48 Svensson Björn Specialelektronik 00:14:14.7 00:02:35.0 01:05:14.0 00:01:15.0 00:32:10.7 01:55:29.5
49 Alteblad Magnus IF Göta Karlstad 00:14:57.3 00:04:43.4 00:55:02.0 00:03:13.0 00:53:48.4 02:11:44.2
49 Alteblad Magnus IF Göta Karlstad 00:14:57.3 00:04:43.4 00:55:02.0 00:03:13.0 00:53:48.4 02:11:44.2
49 Alteblad Magnus IF Göta Karlstad 00:14:57.3 00:04:43.4 00:55:02.0 00:03:13.0 00:53:48.4 02:11:44.2
49 Alteblad Magnus IF Göta Karlstad 00:14:57.3 00:04:43.4 00:55:02.0 00:03:13.0 00:53:48.4 02:11:44.2
50 Creutzer Hans Karlstad 00:11:59.4 00:02:47.3 00:55:21.0 00:02:20.0 00:59:16.7 02:11:44.5
50 Creutzer Hans Karlstad 00:11:59.4 00:02:47.3 00:55:21.0 00:02:20.0 00:59:16.7 02:11:44.5
50 Creutzer Hans Karlstad 00:11:59.4 00:02:47.3 00:55:21.0 00:02:20.0 00:59:16.7 02:11:44.5
50 Creutzer Hans Karlstad 00:11:59.4 00:02:47.3 00:55:21.0 00:02:20.0 00:59:16.7 02:11:44.5
51 Engkvist Alexander Supersprint 00:11:28.4 00:02:51.4 01:07:06.0 00:01:08.0 00:49:11.0 02:11:44.8
51 Engkvist Alexander Supersprint 00:11:28.4 00:02:51.4 01:07:06.0 00:01:08.0 00:49:11.0 02:11:44.8
51 Engkvist Alexander Supersprint 00:11:28.4 00:02:51.4 01:07:06.0 00:01:08.0 00:49:11.0 02:11:44.8
51 Engkvist Alexander Supersprint 00:11:28.4 00:02:51.4 01:07:06.0 00:01:08.0 00:49:11.0 02:11:44.8

Tillbaka Tillbaka