Anmälda till Umeå Triathlon - SM/RM Tävlingsklass Senior & Master

På svenska In English Deutch Bitte

Hittills är 129 anmälda till tävlingen
Endast betalda anmälningar visas i listan nedan.

Tillbaka Tillbaka
Efternamn  Förnamn Klubb Nationalitet
Olympisk distans Masters 35-39 Damer/Flickor
Andersson Marie Gällivare Endurance Club  Sweden
Denker Pernilla Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Philp Tora Stockholm City Triathlon  Sweden
Sundqvist Veronica Hemsö IF  Sweden
Tufvander Ann Stockholm City Triathlon  Sweden
Olympisk distans Masters 35-39 Herrar/Pojkar
Angleflod Jonas Bromma Simsällskap  Sweden
Brandt Marcus IF Mantra Sport  Sweden
Bygg Joacim IFK Sala  Sweden
Jansson Henrik Väsby SS Triathlon  Sweden
Jansson Thomas Wasa Triathlon, FI (ej RM)  Finland
Järlbro Mats Team LeWa Sport  Sweden
Krantz Fredrik Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Laurenzatto Björn Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Pesonen Henri Triathlon Väst  Sweden
Sjödin Tommie Hemsö IF  Sweden
Sjösten Roger Ronneby Simsällskap  Sweden
Sommerqvist Mathias SK Elfsborg  Sweden
Tistad Holger Stockholm City Triathlon  Sweden
Olympisk distans Masters 40-44 Damer/Flickor
Högberg Jessica Kungsörs Sportklubb  Sweden
Larsson Linda AXA Sports Club  Sweden
Sundberg Jenny IF Mantra Sport  Sweden
Olympisk distans Masters 40-44 Herrar/Pojkar
Ekbäck Johan Hemsö IF  Sweden
Fange Peter IFK Sala  Sweden
Hellenius Urban IFK Sala  Sweden
Hellqvist Peter Hemsö IF  Sweden
Häggström Olof Stöcke TS Järnet  Sweden
Lindgren Micael IK Fyris Triathlon  Sweden
Lindström Jesper Stockholm City Triathlon  Sweden
Reuterwall Magnus IFK Sala  Sweden
Schmidt Pierre Anderstorp OK  Sweden
Olympisk distans Masters 45-49 Damer/Flickor
Bäckman Minna Alnö Race Team  Sweden
Elfving Sara Karlshamns SK  Sweden
Isaksson Åsa Gällivare Endurance Club  Sweden
Lidman Eva Lulekamraterna Motion och Löparklubb  Sweden
Lindqvist Johanna Stöcke TS Järnet  Sweden
Martinell Anita Lulekamraterna Motion och Löparklubb  Sweden
Sundkvist de Beau Pia Alnö Race Team  Sweden
Olympisk distans Masters 45-49 Herrar/Pojkar
Ahl Mikael Triathlon Väst  Sweden
Björlin Anders Kalmar RC Triathlon  Sweden
Brunander Anders Väsby SS Triathlon  Sweden
Capilla Andreas IK NocOut.se  Sweden
Eriksson Anders Julita Triathlon  Sweden
Ewald Johan Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Hallgren Per Umeå SS  Sweden
Jansson Tommy Saltsjöbaden Triathlonsällskap  Sweden
Johansson Robert Gällivare Endurance Club  Sweden
Jonsson Fräs Jan Formtopp IF  Sweden
Larsson Johan AXA Sports Club  Sweden
Larsson Stefan Stockholm City Triathlon  Sweden
Ljungberg Stefan Ericsson Stockholm IK  Sweden
Mattsson Lars Stöcke TS Järnet  Sweden
Mauritzon Patrick Stöcke TS Järnet  Sweden
Palmé Joachim Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Theens Frithjof Stöcke TS Järnet  Sweden
Olympisk distans Masters 50-54 Damer/Flickor
Bystedt Monica Hemsö IF  Sweden
Ekman Marie Team LeWa Sport  Sweden
Jakobsson Marie-Louise Skellefteå AIK CK  Sweden
Johansson Annemari Gällivare Endurance Club  Sweden
Lindelöw Berntson Ingrid Stöcke TS Järnet  Sweden
Sundberg Lotta Alnö Race Team  Sweden
Uusitalo Eriksson Ann-Christin Gällivare Endurance Club  Sweden
Olympisk distans Masters 50-54 Herrar/Pojkar
Berntson Erik Stöcke TS Järnet  Sweden
Bäcklund Peter Stöcke TS Järnet  Sweden
Eriksson Tommy Team LeWa Sport  Sweden
Franzen Ulf Lulekamraterna Motion och Löparklubb  Sweden
Hilmersson Jan Lulekamraterna Motion och Löparklubb  Sweden
Holmqvist Jörgen SK Ran  Sweden
Johannesson Mårten AXA Sports Club  Sweden
Johnsson Janne Umara Sports Club  Sweden
Jälefors Mikael Åkersberga Triathlonförening  Sweden
Kimming Stefan Mölndal Outdoor IF  Sweden
Larsson Stefan Gällivare Endurance Club  Sweden
Ljungberg Peter Triathlon Väst  Sweden
Niva Tommy Gällivare Endurance Club  Sweden
Näsholm Mats Hemsö IF  Sweden
Thorén Michael Motala Triathlon Club  Sweden
Wikman Rolf Gävle Triathlon Klubb  Sweden
Olympisk distans Masters 55-59 Herrar/Pojkar
Andersson Tomas Höglandets Triathlon  Sweden
Axlund Lars-Åke Hudik Triathlon Klubb  Sweden
Axlund Per-Anders Hudik Triathlon Klubb  Sweden
Flygare Lennart Stöcke TS Järnet  Sweden
Vikner Per Västerås SS  Sweden
Olympisk distans Masters 60-64 Herrar/Pojkar
Branzell Per-Olof IK Fyris Triathlon  Sweden
Holmström Nils Stockholm City Triathlon  Sweden
Kumlin Sven-Olov LK Nyköpings Runners  Sweden
Lennartsson Kalle Östersund Triathlon  Sweden
Olympisk distans Masters 65-69 Herrar/Pojkar
Andersson Jan-Olov LK Nyköpings Runners  Sweden
Claesson Mats IK Hakarpspojkarna  Sweden
Dahlin Reymar Triathlon Väst  Sweden
Gerremo Hans Kalmar SS  Sweden
Sjösten Karl-Erik Ronneby Simsällskap  Sweden
Skoglund Krister Stockholm City Triathlon  Sweden
Versén Bert Triathlon Väst  Sweden
Olympisk distans Masters 80- Herrar/Pojkar
Valvis George Triathlon Syd  Sweden
Olympisk distans Senior 20- Damer/Flickor
Carlsson Charlotta IK NocOut.se  Sweden
Cederberg Malin Team LeWa Sport  Sweden
Eriksmo Anna Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Forssmark Linda Gällivare Endurance Club  Sweden
Gripewall Emilie Eskilstuna IK Triathlon  Sweden
Gyllander Cecilia Stockholm City Triathlon  Sweden
Hallberg Mona Set Sail IF  Sweden
Hedin Elin Lidköpings CK  Sweden
Hult Astrid Team 30K IF  Sweden
Persson Mikaela Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Sadik Diane-Perle Stockholm City Triathlon  Sweden
Svensk Sara Triathlon Väst  Sweden
Thorén Annie Motala Triathlon Club  Sweden
Olympisk distans Senior 20- Herrar/Pojkar
Andersson Rasmus Höglandets Triathlon  Sweden
Bejmar Jonatan Team 30K IF  Sweden
Bergström Oskar Stockholm City Triathlon  Sweden
Björklund Sebastian Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Campanini Donato Stockholm City Triathlon (ej SM)  Italy
Carlsson Rickard 338 Småland Triathlon & MF  Sweden
Djurback Jonas Dalregementets IF  Sweden
Djärv Oskar Team 30K IF  Sweden
Ek Axel IK Trasten  Sweden
Fleetwood Ludwig Team 30K IF  Sweden
Gunnarsson Nicklas Triathlon Väst  Sweden
Holmberg Erik IK Hakarpspojkarna  Sweden
Jildenäs Daniel Stockholm City Triathlon  Sweden
Kallin Robert Triathlon Väst  Sweden
Källén Christoffer SK 1970  Sweden
Larsson Johan IK Fyris Triathlon  Sweden
Norberg Sebastian Rooster Club Varberg IF  Sweden
Ovod Alexey Stockholm City Triathlon (ej SM)  Russian Federation
Sandör Gabriel IK NocOut.se  Sweden
Söderbäck Jesper Ljusdal CK  Sweden
Vikner Joel Västerås SS  Sweden
Wohlström Aron SK Ran  Sweden
Tillbaka Tillbaka

web page hit counter