Anmälda till Karlstad Triathlon - Medeldistans

På svenska In English Deutch Bitte

Hittills är 67 anmälda till tävlingen
Endast betalda anmälningar visas i listan nedan.

Tillbaka Tillbaka
Efternamn  Förnamn Klubb Nationalitet
Medeldistans Masters 35-39 Damer/Flickor
Jarleskog Camilla Örebro AIK  Sweden
Malmberg Emma Triathlon Väst  Sweden
Medeldistans Masters 35-39 Herrar/Pojkar
Berner Attila Karlskrona SS  Hungary
Chronéer Tobias Maxprestation Sports Club  Sweden
Jansson Alexander Kjekkas IF-Triathlon (NO)  Sweden
Jarnstam Patrik I 2 IF Karlstad  Sweden
Sjøberg Erlend Røa il (NO)  Norway
Thorsell Stefan Väsby SS Triathlon  Sweden
Wahrén Johan AXA Sports Club  Sweden
Medeldistans Masters 40-44 Damer/Flickor
Appelqvist Annika I 2 IF Karlstad  Sweden
Sterner Elin Norra Stockholm Endurance  Sweden
Medeldistans Masters 40-44 Herrar/Pojkar
Andersson Peter I 2 IF Karlstad  Sweden
Engström Anders I 2 IF Karlstad  Sweden
Hammarstrand Henrik Skövde Triathlonklubb  Sweden
Jacobsson Martin Lindecyklisterna  Sweden
Karlstedt Andreas Östersund Triathlon  Sweden
Nåhem Kristoffer I 2 IF Karlstad  Sweden
Medeldistans Masters 45-49 Damer/Flickor
Persson Jannice Frosta Multisport  Sweden
Medeldistans Masters 45-49 Herrar/Pojkar
Cromstedt Lennart SK Ran  Sweden
höiom runar Alingsås Triathlonklubb  Sweden
Ljungh Jonas Donkeys Triathlon  Sweden
Pettersson Patrik I 2 IF Karlstad  Sweden
Samuelsson Mikael Triathlon Väst  Sweden
Medeldistans Masters 50-54 Damer/Flickor
Helin Carina Skövde Triathlonklubb  Sweden
Wernstål Ulrika 3City Triathlon  Sweden
Medeldistans Masters 50-54 Herrar/Pojkar
Kiereck Frank Örebro AIK  Sweden
Medeldistans Masters 55-59 Herrar/Pojkar
Mjølnerød Jens Erik Halden Triathlonklubb (NO)  Norway
Medeldistans Motion Damer/Flickor
Edman Anna Hällefors  Sweden
Gilson Erin IF Linnéa  Sweden
Oxenryd Sandra Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Medeldistans Motion Herrar/Pojkar
Berggren Martin Eskilstuna  Sweden
Boremyr Stefan Qwarnsvedens Triathlonklubb  Sweden
Funke Robert Mariestadcyklisten  Sweden
Gunnarsson Johannes Göteborg  Sweden
Hallén Rikard  Sweden
Hjerpe Richard Lindecyklisterna  Sweden
håkman david Kalmar  Sweden
Jangsell Nils Triathlon Syd  Sweden
Larsson Henrik Göteborg  Sweden
Larsson Oskar Örebro AIK  Sweden
Leganger Erlend Tomter  Norway
Nilsson Krister Sundbyberg  Sweden
Ottosson Johan Team CykelCity Stockholm  Sweden
Rönnberg Halvorsen Tobias  Sweden
Sunde Carl Donkeys Triathlon  Sweden
Svensson Pontus Örgryte IS  Sweden
Törneke Viktor  Sweden
Medeldistans Senior Damer/Flickor
Augustsson Caroline I 2 IF Karlstad  Sweden
Carlsson Therese Club Active Island Tjörn  Sweden
Cser Beatrix Karlskrona SS  Sweden
Graaf Emma Team CykelCity Stockholm  Sweden
Holmgren Lena I 2 IF Karlstad  Sweden
Johansson Hanna M Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Rutgersson Catharina Club Active Island Tjörn  Sweden
Strandberg Louise Saltarö Joggers Triathlonklubb  Sweden
Medeldistans Senior Herrar/Pojkar
Bjørnebekk-Waagen Fredrik Fredrikstad triathlonklubb (NO)  Norway
Blom Robin I 2 IF Karlstad  Sweden
Danielsson Alexander Örebro AIK  Sweden
Edberg Fredrik Umara Sports Club  Sweden
Eriksson Daniel Stockholm City Triathlon  Sweden
Fälting Patrik Qwarnsvedens Triathlonklubb  Sweden
Lindström Andreas Östersund Triathlon  Sweden
Sjörs Patrik Qwarnsvedens Triathlonklubb  Sweden
Strandberg Johan Saltarö Joggers Triathlonklubb  Sweden
Thorgerzon Christian Östersund Triathlon  Sweden
Wahlström Simon Östersund Triathlon  Sweden
Vogl Cai Anderstorp OK  Sweden
Tillbaka Tillbaka

web page hit counter