Anmälda till Halmstad Triathlon 11.3 - Senior, Master, Junior & Motion

På svenska In English Deutch Bitte

Hittills är 206 anmälda till tävlingen
Endast betalda anmälningar visas i listan nedan.

Tillbaka Tillbaka
Efternamn  Förnamn Klubb Nationalitet
Endagslicens Herrar/Pojkar
Jansson Simon Hyltebruk  Sweden
Middle distance Motion Damer/Flickor
Anderson Sandra  Sweden
Arasjö Viberg Amanda Linköping  Sweden
Bergström Inger  Sweden
Björklund Victoria IK NocOut.se  Sweden
Bratt Lina Triathlon Syd  Sweden
Granheimer Klara Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Grönlund Frida Bjäre Triathlon  Sweden
Hamnered Malin Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Hellström Felicia  Sweden
Josefsson Amanda Umara Sports Club  Sweden
Lagesson Madeleine Glasrikets RC Nybro  Sweden
Lindstrom Emelie  Sweden
Meiner Nathalie  Sweden
Ottevi Helena Färjestadens Motions IF  Sweden
Sandin Hansson Emma Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Sandkvist Elin Triathlon Syd  Sweden
sivertsson malin Kalmar RC Triathlon  Sweden
Sjögren Anne  Sweden
Sköld Emma Ängelholm  Sweden
Sköld Evelina Ängelholm  Sweden
Spets Emma Björnstorps Idrottsförening  Sweden
Wdowiak Katie  United Kingdom
Middle distance Motion Herrar/Pojkar
Albjär Kalle Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Alexandersson Pontus Björnstorps Idrottsförening  Sweden
Andersson Christian Lund  Sweden
Annell Daniel 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Barkström Anders Team Triathlon & Multisport  Sweden
Berg Andreas Apladalens Löparklubb  Sweden
Berg Sebastian Färjestadens Motions IF  Sweden
Bergstrand Thomas Ericsson Stockholm IK  Sweden
Bergström Göran  Sweden
Bertram Emil Malmö  Sweden
Bjernflo Thomas  Sweden
Bonell Tobias  Sweden
Borglund Anders Umara Sports Club  Sweden
Dahlbom Tommy  Sweden
dekker joachim Kalmar RC Triathlon  Sweden
Engman Magnus Glasrikets RC Nybro  Sweden
Engström Petter  Sweden
Fornander Peter 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Forslund Per Räddningstjänsten Svalöv  Sweden
Frentzell Mikael Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Gudnason Pétur Göteborg  Iceland
Gustafsson Jonatan Kalmar RC Triathlon  Sweden
Halvarson Ulf Apladalens Löparklubb  Sweden
Hamberg Victor  Sweden
Helin Mikael Halmstad Garnisons IF  Sweden
Hygert Erik Lödde Tri  Sweden
Jangsell Nils Triathlon Syd  Sweden
Johansson Robin  Sweden
Johansson Ulf  Sweden
Johnsson Ola Wictorious health  Sweden
Jonsson Mattias Umara Sports Club  Sweden
Järvstedt Jonas AXA Sports Club  Sweden
Kläppe Stefan Kalmar RC Triathlon  Sweden
Kumlin Jacob AXA Sports Club  Sweden
Lavaine Pierre  Sweden
Lindberg Olof Polar Sverige AB  Sweden
Lindholm Rickard Primal Coaching Club  Sweden
Lindqvist Robert Umara Sports Club  Sweden
Ljungberg Joakim Bohus IF Friidrott  Sweden
Lundin Kenneth  Sweden
Lundvall Emil Team Triathlon & Multisport  Sweden
Löfberg Markus Borås  Sweden
Mallo Mikko Ryssbergets IK  Lebanon
Malmgren Emil  Sweden
Malmgren Jesper  Sweden
Marsh Duesund Kaj BOC  Norway
norrman andreas Team Triathlon & Multisport  Sweden
Onmalm Martin Smedby  Sweden
Oredsson Filip Malmö  Sweden
Oredsson Ola  Sweden
Ottevi Mattias Färjestadens Motions IF  Sweden
Petersson Andreas Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Petäjä Tony IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Ripegård Olaf  Sweden
Råghall Olle Athletic Club Salt Lake  Sweden
Sadenfors Philip Kalmar RC Triathlon  Sweden
Samuelsson Daniel O2tri  Sweden
Soelberg Sune Andrarums IF  Sweden
Sundberg Fabian Halmstad Garnisons IF  Sweden
Svensson Magnus Glasrikets RC Nybro  Sweden
Wallquist Johan Sjöbo Simsällskap  Sweden
Warrebäck Christian Hossmo Running Club  Sweden
Warrén Peder Bodafors OK  Sweden
Welander Niclas Umara Sports Club  Sweden
Widegren Stefan Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Wiesel Andreas  Sweden
Wigström Daniel Kidneys boxing banjo klubb  Sweden
Wärja Mathias Kungsbacka CK  Sweden
Yjord Niklas Meihemworkout  Sweden
Middle distans Masters 35-39 Damer/Flickor
Granat Anna Kalmar RC Triathlon  Sweden
Kläppe Anna Kalmar RC Triathlon  Sweden
Magnusson Karin IK NocOut.se  Sweden
Nordahl Babkin Lina Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Saeveraas Dannert Tonje Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Middle distans Masters 35-39 Herrar/Pojkar
Andersson Per Karlshamns Simklubb  Sweden
Bergström Jens Triathlon Väst  Sweden
Hansson Martin Umara Sports Club  Sweden
Lindh Jonas Rooster Club Varberg IF  Sweden
Olofsson Patrik Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Olsson Johan AXA Sports Club  Sweden
Rikardsson Mattias Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Severinsson Daniel Halmstadtriathleterna  Sweden
Weinfors Alexander Umara Sports Club  Sweden
Middle distans Masters 40-44 Damer/Flickor
Bohman Annelie 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Cederlöf Åsa  Sweden
Cederroth Nylander Caroline Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Möller Åse Kalmar RC Triathlon  Sweden
Palm Kristina AXA Sports Club  Sweden
Ödlund Marie Umara Sports Club  Sweden
Middle distans Masters 40-44 Herrar/Pojkar
Aronsson Marcus Umara Sports Club  Sweden
Bergqvist Thobias IK NocOut.se  Sweden
Bokinge Daniel Apladalens Löparklubb  Sweden
Brolin Daniel Triathlon Väst  Sweden
Dragstra Luke Trimate Sportklubb  Canada
Fredriksson Tobias Lödde Tri  Sweden
Larsson Anders Karlskrona Simsällskap  Sweden
Nicklasson Håkan Team Blekinge Löparförening  Sweden
Nordangård Markus Apladalens Löparklubb  Sweden
Olkvist Christoffer Triathlon Syd  Sweden
Rosengren Martin Umara Sports Club  Sweden
Schön Samuel Big High  Sweden
Åkesson Ola Triathlon Syd  Sweden
Middle distans Masters 45-49 Damer/Flickor
Emteryd Ulrika Umara Sports Club  Sweden
Meyer Louise Bjäre Triathlon  Sweden
Rasmusson Carina AXA Sports Club  Sweden
Wiberg Cecilia IK NocOut.se  Sweden
Middle distans Masters 45-49 Herrar/Pojkar
Ahlex Rickard 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Alexandersson Martin Triathlon Väst  Sweden
Andersson Mattias Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Blomqvist Johan Triathlon Väst  Sweden
Fransson Pär Karlskrona Simsällskap  Sweden
Håkansson Fredrik Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Jacob Julian Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Lilja Patrik Team Kungälv IS  Sweden
Lindell Mattias Kalmar RC Triathlon  Sweden
Mattisson Cliford 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Mellby Jonas IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Möller Magnus Kalmar RC Triathlon  Sweden
Netzén Ola Team Kungälv IS  Sweden
Nielsen Jonas Team Triathlon & Multisport  Sweden
Nyström Jonny Elmhults Sportclub  Sweden
Pettersson Kenth IK NocOut.se  Sweden
Rigert Mikael Tranemo IF Skidklubb  Sweden
Sternhufvud Anders Lerkil  Sweden
von Wowern Joacim Triathlon Väst  Sweden
Middle distans Masters 50-54 Damer/Flickor
Rehn Annika Cykelklubben U6 Tri  Sweden
Schelin Elisabeth Umara Sports Club  Sweden
Tufvesson Ann-Sofie Umara Sports Club  Sweden
Vannerberg Kristina Varbergs Sim  Sweden
Middle distans Masters 50-54 Herrar/Pojkar
Forsberg Morgan Stockholm City Triathlon  Sweden
Goldén Benny Julita Triathlon  Sweden
Gunnarsson Lars Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Karlsson Peter Kristianstads Triathlonklubb  Sweden
Körkkö Hannu Kristianstads Triathlonklubb  Sweden
Larsson Tomas Rooster Club Varberg IF  Sweden
Lavén Daniel AXA Sports Club  Sweden
Ljungberg Peter Triathlon Väst  Sweden
Ljungcrantz Jan Triathlon Väst  Sweden
Nilsson Stefan Färjestadens Motions IF  Sweden
Sjöstrand Hans Mölndal Outdoor IF  Sweden
Svantesson Christer AXA Sports Club  Sweden
Wiberg Jonas IK NocOut.se  Sweden
Åberg Kent Halmstadtriathleterna  Sweden
Middle distans Masters 55-59 Damer/Flickor
Meyersson Pernilla Stockholm City Triathlon  Sweden
Påhlman Birgitta Näset Triathlonklubb  Sweden
Åström Annika Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Middle distans Masters 55-59 Herrar/Pojkar
Elmdahl Anders Färjestadens Motions IF  Sweden
Farestad Asle Kristiansand Triathlon  Norway
Hammaräng Grip Per Högby IF  Sweden
Hansen Ulf Triathlon Väst  Sweden
Johansson Ronnie Team Kungälv IS  Sweden
Middle distans Masters 65-69 Herrar/Pojkar
Dahlén Bo AXA Sports Club  Sweden
Middle distans Masters 70-74 Herrar/Pojkar
Versén Bert Triathlon Väst  Sweden
Middle distans Senior Damer/Flickor
Ekbrand Nathalie 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Forsström Rebecka Triathlon Syd  Sweden
Fridlund Jessica Team Trelleborg Triathlon  Sweden
Karlsson Johanna Umara Sports Club  Sweden
Persson Angelica Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Södling Josefine Triathlon Väst  Sweden
Middle distans Senior Herrar/Pojkar
Ahle Mattias Frosta Multisport  Sweden
Ahlqvist Erik Triathlon Väst  Sweden
Arvidsson Tobias Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Berggren Alexander Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Bodenäs Alfred Triathlon Syd  Sweden
Bäckström Richard Umara Sports Club  Sweden
Dansk Emil Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Flod Jonathan Triathlon Väst  Sweden
Frank Martin Föreningen Peking Athletes  Sweden
Granat Martin Kalmar RC Triathlon  Sweden
Hagberg Markus Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Holmström Albin Team Triathlon & Multisport  Sweden
Jönsson Peter Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Nilsson Albin 3City Triathlon  Sweden
Olsson Erik Triathlon Väst  Sweden
Petersson Linus Föreningen Peking Athletes  Sweden
Petersson Simon Karlshamns Simklubb  Sweden
Rosén Fredrik Triathlon Väst  Sweden
Rynkowski Akil Rooster Club Varberg IF  Sweden
Tengroth Simon Örebro AIK  Sweden
Wijk Oskar 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Wiqvist Filip Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Vogl Cai Umara Sports Club  Sweden
Wohlström Aron Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Tillbaka Tillbaka

web page hit counter