Anmälda till Halmstad Triathlon 11.3 - Senior, Master, Junior & Motion

På svenska In English Deutch Bitte

Hittills är 285 anmälda till tävlingen
Endast betalda anmälningar visas i listan nedan.

Tillbaka Tillbaka
Efternamn Förnamn  Klubb Nationalitet
Endagslicens Damer/Flickor
Olsson Anna-Maria Rooster Club Varberg IF  Sweden
Middle distance Motion Damer/Flickor
Arasjö Viberg Amanda Linköping  Sweden
Josefsson Amanda Umara Sports Club  Sweden
Sjögren Anne  Sweden
Svensson Cathrine Varberg  Sweden
Sandkvist Elin Triathlon Syd  Sweden
Lindstrom Emelie  Sweden
Sandin Hansson Emma Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Sköld Emma Ängelholm  Sweden
Spets Emma Björnstorps Idrottsförening  Sweden
Sköld Evelina Ängelholm  Sweden
Hellström Felicia  Sweden
Grönlund Frida Bjäre Triathlon  Sweden
Sjöström Frida  Sweden
Ottevi Helena Färjestadens Motions IF  Sweden
Bergström Inger  Sweden
Mellström Jenny Bjäre Triathlon  Sweden
Wdowiak Katie  United Kingdom
Granheimer Klara Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Bratt Lina Triathlon Syd  Sweden
Bichler Louise Race & Shine Sports Club  Sweden
Lagesson Madeleine Glasrikets RC Nybro  Sweden
Hamnered Malin Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
sivertsson malin Kalmar RC Triathlon  Sweden
Rubovci Mimoza Rooster Club Varberg IF  Sweden
Meiner Nathalie  Sweden
Anderson Sandra  Sweden
Björklund Victoria IK NocOut.se  Sweden
Middle distance Motion Herrar/Pojkar
Barkström Anders Team Triathlon & Multisport  Sweden
Borglund Anders Umara Sports Club  Sweden
Wollentz Anders N.Utmarken Road Runners  Sweden
Åkerman Anders  Sweden
Berg Andreas Apladalens Löparklubb  Sweden
norrman andreas Team Triathlon & Multisport  Sweden
Petersson Andreas Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Wiesel Andreas  Sweden
Norberg Carl Triathlon Väst  Sweden
Andersson Christian Lund  Sweden
Warrebäck Christian Hossmo Running Club  Sweden
Annell Daniel 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Samuelsson Daniel O2tri  Sweden
Wigström Daniel Kidneys boxing banjo klubb  Sweden
Hübel Edvard Triathlon Syd  Sweden
Bertram Emil Malmö  Sweden
Johansson Emil Slättelynga Bikers  Sweden
Malmgren Emil  Sweden
Mårtensson Emil Team Triathlon & Multisport  Sweden
Hygert Erik Lödde Tri  Sweden
Sundberg Fabian Halmstad Garnisons IF  Sweden
Oredsson Filip Malmö  Sweden
Bartholdsson Fredrik Mölndal Outdoor IF  Sweden
Herou Fredrik Team Kungälv IS  Sweden
Ylander Fredrik Halmstadtriathleterna  Sweden
Bergström Göran  Sweden
Skoglund Göran AXA Sports Club  Sweden
Kumlin Jacob AXA Sports Club  Sweden
Malmgren Jesper  Sweden
dekker joachim Kalmar RC Triathlon  Sweden
Ljungberg Joakim Bohus IF Friidrott  Sweden
Nilsson Joakim  Sweden
Neij Johan Munka-Ljungby  Sweden
Wallquist Johan Sjöbo Simsällskap  Sweden
Åberg Johan Färjestadens Motions IF  Sweden
Järvstedt Jonas AXA Sports Club  Sweden
Gustafsson Jonatan Kalmar RC Triathlon  Sweden
Marsh Duesund Kaj BOC  Norway
Albjär Kalle Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Aho Kari Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Lilja Kenneth Göteborg  Sweden
Lundin Kenneth  Sweden
Johansson Kim Umara Sports Club  Sweden
Meriläinen Kristian  Sweden
Engman Magnus Glasrikets RC Nybro  Sweden
Neij Magnus Trek Sverige  Sweden
Svensson Magnus Glasrikets RC Nybro  Sweden
Löfberg Markus Borås  Sweden
Onmalm Martin Smedby  Sweden
Wärja Mathias Kungsbacka CK  Sweden
Didriksson Mats  Sweden
Jonsson Mattias Umara Sports Club  Sweden
Nilsson Mattias Växjö  Sweden
Ottevi Mattias Färjestadens Motions IF  Sweden
Andreasson Mikael Åsa IF  Sweden
Frentzell Mikael Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Helin Mikael Halmstad Garnisons IF  Sweden
Rasmusson Mikael Kinds Go Green CK  Sweden
Mallo Mikko Ryssbergets IK  Lebanon
Hansson Nicklas BK Skottfint  Sweden
Welander Niclas Umara Sports Club  Sweden
Andersson Niklas Göteborg  Sweden
Yjord Niklas Meihemworkout  Sweden
Jangsell Nils Triathlon Syd  Sweden
Johnsson Ola Wictorious health  Sweden
Oredsson Ola  Sweden
Ripegård Olaf  Sweden
Råghall Olle Athletic Club Salt Lake  Sweden
Lindberg Olof Polar Sverige AB  Sweden
Schlyter Oskar Lödde Tri  Sweden
Warrén Peder Bodafors OK  Sweden
Forslund Per Räddningstjänsten Svalöv  Sweden
Danielsson Per-Olof Volvo Bråas Fritidsförening  Sweden
Fornander Peter 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Engström Petter  Sweden
Gudnason Pétur Göteborg  Iceland
Sadenfors Philip Kalmar RC Triathlon  Sweden
Lavaine Pierre  Sweden
Alexandersson Pontus Björnstorps Idrottsförening  Sweden
Lindqvist Robert Umara Sports Club  Sweden
Haakman Robin Lödde Tri  Sweden
Johansson Robin  Sweden
Berg Sebastian Färjestadens Motions IF  Sweden
Kläppe Stefan Kalmar RC Triathlon  Sweden
Widegren Stefan Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Soelberg Sune Andrarums IF  Sweden
Bergstrand Thomas Ericsson Stockholm IK  Sweden
Bjernflo Thomas  Sweden
Arvidsson Tobias Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Bonell Tobias  Sweden
Dahlbom Tommy  Sweden
Petäjä Tony IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Byrnes Tristan Öland Lightning Bolts  United Kingdom
Halvarson Ulf Apladalens Löparklubb  Sweden
Johansson Ulf  Sweden
Hamberg Victor  Sweden
Middle distans Junior 18-19 Damer/Flickor
Glans Lilja Eleanor Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Middle distans Masters 35-39 Damer/Flickor
Granat Anna Kalmar RC Triathlon  Sweden
Kläppe Anna Kalmar RC Triathlon  Sweden
wikmar helen Team Powerwoman Athletic Club  Sweden
Magnusson Karin IK NocOut.se  Sweden
Nordahl Babkin Lina Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Saeveraas Dannert Tonje Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Middle distans Masters 35-39 Herrar/Pojkar
Weinfors Alexander Umara Sports Club  Sweden
Lindquist Christian Rooster Club Varberg IF  Sweden
Severinsson Daniel Halmstadtriathleterna  Sweden
Lundvall Emil Team Triathlon & Multisport  Sweden
Ahlin Henrik 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Bergström Jens Triathlon Väst  Sweden
Olsson Johan AXA Sports Club  Sweden
Lindh Jonas Rooster Club Varberg IF  Sweden
Hansson Martin Umara Sports Club  Sweden
Kristensen Martin IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Rikardsson Mattias Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Olofsson Patrik Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Andersson Per Karlshamns Simklubb  Sweden
Rejnefelt Philip Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Middle distans Masters 40-44 Damer/Flickor
Olsson Anna-Maria Rooster Club Varberg IF  Sweden
Bohman Annelie 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Cederroth Nylander Caroline Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Reinhold Karolina Rooster Club Varberg IF  Sweden
Palm Kristina AXA Sports Club  Sweden
Ödlund Marie Umara Sports Club  Sweden
Andersson Sara Rooster Club Varberg IF  Sweden
Bergström Sara Team Triathlon & Multisport  Sweden
Cederlöf Åsa  Sweden
Möller Åse Kalmar RC Triathlon  Sweden
Middle distans Masters 40-44 Herrar/Pojkar
Larsson Anders Karlskrona Simsällskap  Sweden
Olkvist Christoffer Triathlon Syd  Sweden
Bokinge Daniel Apladalens Löparklubb  Sweden
Brolin Daniel Triathlon Väst  Sweden
Jensen Dennis AXA Sports Club  Denmark
Nicklasson Håkan Team Blekinge Löparförening  Sweden
Søfteland John Triathlon Väst  Norway
Dragstra Luke Trimate Sportklubb  Canada
Magnoy Magnus Team Trelleborg Triathlon  Sweden
Aronsson Marcus Umara Sports Club  Sweden
Nordangård Markus Apladalens Löparklubb  Sweden
Rosengren Martin Umara Sports Club  Sweden
Wikmar Martin Team Wikmar  Sweden
Åkesson Ola Triathlon Syd  Sweden
Lindholm Rickard IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Schön Samuel Triathlon Väst  Sweden
Bergqvist Thobias IK NocOut.se  Sweden
Fredriksson Tobias Lödde Tri  Sweden
Jansson Tobias Team Trelleborg Triathlon  Sweden
Middle distans Masters 45-49 Damer/Flickor
Rasmusson Carina AXA Sports Club  Sweden
Wiberg Cecilia IK NocOut.se  Sweden
Wolfgang Linda Kalmar RC Triathlon  Sweden
Håkansson Liselott Kristianstads Triathlonklubb  Sweden
Meyer Louise Bjäre Triathlon  Sweden
Johnson Pernilla Näset Triathlonklubb  Sweden
Emteryd Ulrika Umara Sports Club  Sweden
Middle distans Masters 45-49 Herrar/Pojkar
Sternhufvud Anders Lerkil  Sweden
Sandgren Björn Triathlon Väst  Sweden
Mattisson Cliford 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Pjanic Dino Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Håkansson Fredrik Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Löfstedt Fredrik Team Triathlon & Multisport  Sweden
Ottosson Fredrik Höglandets Triathlon  Sweden
von Wowern Joacim Triathlon Väst  Sweden
Blomqvist Johan Triathlon Väst  Sweden
Mellby Jonas IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Tynnerstål Jonas IF Mantra Sport  Sweden
Nyström Jonny Elmhults Sportclub  Sweden
Jacob Julian Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Pettersson Kenth IK NocOut.se  Sweden
Forss Magnus O2 Extreme Team  Sweden
Lageson Magnus TwinPeaks Triathlon Klubb  Sweden
Möller Magnus Kalmar RC Triathlon  Sweden
Alexandersson Martin Triathlon Väst  Sweden
Edofsson Martin Team Kungälv IS  Sweden
Andersson Mattias Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Lindell Mattias Kalmar RC Triathlon  Sweden
Carlsson Mikael 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Rigert Mikael Tranemo IF Skidklubb  Sweden
Netzén Ola Team Kungälv IS  Sweden
Lilja Patrik Team Kungälv IS  Sweden
Fransson Pär Karlskrona Simsällskap  Sweden
Ahlex Rickard 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Håkansson Stefan Umara Sports Club  Sweden
Middle distans Masters 50-54 Damer/Flickor
Rehn Annika Cykelklubben U6 Tri  Sweden
Tufvesson Ann-Sofie Umara Sports Club  Sweden
Schelin Elisabeth Umara Sports Club  Sweden
Vannerberg Kristina Varbergs Sim  Sweden
Nohave Mollie Karlskrona Simsällskap  Sweden
Middle distans Masters 50-54 Herrar/Pojkar
Goldén Benny Julita Triathlon  Sweden
Svantesson Christer AXA Sports Club  Sweden
Lavén Daniel AXA Sports Club  Sweden
Körkkö Hannu Kristianstads Triathlonklubb  Sweden
Sjöstrand Hans Mölndal Outdoor IF  Sweden
Ljungcrantz Jan Triathlon Väst  Sweden
Burgess John V Ryssbergets IK  United Kingdom
Wiberg Jonas IK NocOut.se  Sweden
Åberg Kent Halmstadtriathleterna  Sweden
Gunnarsson Lars Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Jönsson Lars Ryssbergets IK  Sweden
Åkerman Lars Björnstorps Idrottsförening  Sweden
Johnson Martin Näset Triathlonklubb  Sweden
Forsberg Morgan Stockholm City Triathlon  Sweden
Karlsson Peter Kristianstads Triathlonklubb  Sweden
Ljungberg Peter Triathlon Väst  Sweden
Lidén Stefan IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Nilsson Stefan Färjestadens Motions IF  Sweden
Larsson Tomas Rooster Club Varberg IF  Sweden
Middle distans Masters 55-59 Damer/Flickor
Åström Annika Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Påhlman Birgitta Näset Triathlonklubb  Sweden
Meyersson Pernilla Stockholm City Triathlon  Sweden
Middle distans Masters 55-59 Herrar/Pojkar
Elmdahl Anders Färjestadens Motions IF  Sweden
Farestad Asle Kristiansand Triathlon  Norway
Edvardsson Kenneth Team Kungälv IS  Sweden
Hammaräng Grip Per Högby IF  Sweden
Immonen Petri IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Johansson Ronnie Team Kungälv IS  Sweden
Hansen Ulf Triathlon Väst  Sweden
Middle distans Masters 65-69 Herrar/Pojkar
Dahlén Bo AXA Sports Club  Sweden
Middle distans Masters 70-74 Herrar/Pojkar
Versén Bert Triathlon Väst  Sweden
Middle distans Senior Damer/Flickor
Persson Angelica Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Englund Jennifer O2 Extreme Team  Sweden
Fridlund Jessica Team Trelleborg Triathlon  Sweden
Karlsson Johanna Umara Sports Club  Sweden
Södling Josefine Triathlon Väst  Sweden
Johansson Moya  Australia
Ekbrand Nathalie 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Forsström Rebecka Triathlon Syd  Sweden
Aly Sarah Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Gadd Viktoria Näset Triathlonklubb  Sweden
Middle distans Senior Herrar/Pojkar
wiberg adam Kalmar RC Triathlon  Sweden
Rynkowski Akil Rooster Club Varberg IF  Sweden
Holmström Albin Team Triathlon & Multisport  Sweden
Nilsson Albin 3City Triathlon  Sweden
Berggren Alexander Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Bodenäs Alfred Triathlon Syd  Sweden
Wohlström Aron Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Vogl Cai Umara Sports Club  Sweden
Dansk Emil Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Ahlqvist Erik Triathlon Väst  Sweden
Olsson Erik Triathlon Väst  Sweden
Wiqvist Filip Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Rosén Fredrik Triathlon Väst  Sweden
Olausson Gustav Elmhults Sportclub  Sweden
Flod Jonathan Triathlon Väst  Sweden
Roche Kieran Hills Tri Club. Sydney  Australia
Petersson Linus Föreningen Peking Athletes  Sweden
Hagberg Markus Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Frank Martin Föreningen Peking Athletes  Sweden
Granat Martin Kalmar RC Triathlon  Sweden
Ahle Mattias Frosta Multisport  Sweden
Rose Oscar Triathlon Väst  Sweden
Wijk Oskar 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Jönsson Peter Karlshamns Simklubb  Sweden
Jönsson Peter Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Bäckström Richard Umara Sports Club  Sweden
Carlsson Rickard Team Triathlon & Multisport  Sweden
Petersson Simon Karlshamns Simklubb  Sweden
Tengroth Simon Örebro AIK  Sweden
Ryman Victor Alingsås Triathlonklubb  Sweden
Tillbaka Tillbaka

web page hit counter