Anmälda till Gävle Triathlon - RM Tävlingsklass Master

På svenska In English Deutch Bitte

Hittills är 101 anmälda till tävlingen
Endast betalda anmälningar visas i listan nedan.

Tillbaka Tillbaka
Efternamn  Förnamn Klubb Nationalitet
Olympisk distans Master 35-39 år Damer/Flickor
Johansson Anna IK NocOut.se  Sweden
Johansson Matilda Roslagens Triathlon IF  Sweden
Lundin Anna IK Fyris Uppsala  Sweden
Malmberg Jennie IF Mantra Sport  Sweden
Philp Tora Stockholm City Triathlon  Sweden
Sandberg Marie Julita Triathlon  Sweden
Stenvall Brita IF Mantra Sport  Sweden
Olympisk distans Master 35-39 år Herrar/Pojkar
Bygg Joacim IFK Sala  Sweden
Fors Anton Gävle Triathlon Klubb  Sweden
Holmberg Gustav Eskilstuna IK Triathlon  Sweden
Höglund Johan Valbo AIF  Sweden
Jansson Henrik Väsby SS Triathlon  Sweden
Lerneteg Jonas Stockholm City Triathlon  Sweden
Malm William Stöcke TS Järnet  Sweden
Malmberg Martin IF Mantra Sport  Sweden
Pesonen Henri Triathlon Väst  Sweden
Thulin Alexander Luleå Triathlon  Sweden
Olympisk distans Master 40-44 år Damer/Flickor
Andersson Veronica 3City Triathlon  Sweden
Högberg Jessica Kungsörs Sportklubb  Sweden
Johansson Lisa IF Mantra Sport  Sweden
Smedmark Marianne Roslagens Triathlon IF  Sweden
Söderström Jenny Ringmurens Cykelklubb  Sweden
Tufvander Ann Stockholm City Triathlon  Sweden
Olympisk distans Master 40-44 år Herrar/Pojkar
Augustsson Ola CSK Ludvika  Sweden
Berg Hans Stockholm City Triathlon  Sweden
Björling Clas Dalregementets IF  Sweden
Blixt Lorentz Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Bonnevier Simon Skellefteå AIK CK  Sweden
Eketjäll Henrik Eskilstuna IK Triathlon  Sweden
Hammarström Sven IK Fyris Uppsala  Sweden
Lindström Joakim Umara Sports Club  Sweden
Lundqvist Henrik Mölndal Outdoor IF  Sweden
Silvergren Benny Gävle Triathlon Klubb  Sweden
Sippmanne Mattias Ringmurens Cykelklubb  Sweden
Sjösten Roger Ronneby Simsällskap  Sweden
Starck David Roslagens Triathlon IF  Sweden
Superti Christian IK Fyris Uppsala  Sweden
Werner Jacob Ringmurens Cykelklubb  Sweden
Wikström David Västerås CK  Sweden
Wilander Nils IF Mantra Sport  Sweden
Ödgren Rickard IK Fyris Uppsala  Sweden
Olympisk distans Master 45-49 år Damer/Flickor
Dahlström Camilla I 2 IF Karlstad  Sweden
Eliasson Jenny Västerås CK  Sweden
Hellstrand Cecilia CK SubXX  Sweden
Lindeblad Åsa Väsby SS Triathlon  Sweden
Olympisk distans Master 45-49 år Herrar/Pojkar
Arnebrant Thomas Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Arvidsson Mattias Väsby SS Triathlon  Sweden
Barat Endre Väsby SS Triathlon  Sweden
Haglund Fredrik Västerås SS  Sweden
Hellberg Franz Hudik Triathlon Klubb  Sweden
Hsieh Chi-Wei Lidingö Triathlon  Sweden
Isaksson Tommy Sigtuna-Märsta-Arlanda CK (SMACK)  Sweden
Klimscha Mikael Fredrikshof IF CK  Sweden
Larsson Michael Team Sméstan CK Triathlon  Sweden
Lindblom Fredrik Fredrikshof IF CK  Sweden
Lindow Jens Falu SS  Sweden
Lundqvist Johan Team Ormsalva Athletic Club  Sweden
Olsson Pelle Hudik Triathlon Klubb  Sweden
Skogeland Michael Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Stavbom Tomas IK Fyris Uppsala  Sweden
Stendahl Johan IK Fyris Uppsala  Sweden
Stengel Mårten IK Fyris Uppsala  Sweden
Toft Fredrik Skövde Triathlonklubb  Sweden
Törnqvist Martin Väsby SS Triathlon  Sweden
Olympisk distans Master 50-54 år Damer/Flickor
Elefant Eva-Lott 3City Triathlon  Sweden
Lantz Kerstin Skövde Triathlonklubb  Sweden
Leppinen Teija Lidingö Triathlon  Sweden
Wainikka Christina Stockholm City Triathlon  Sweden
Wikander Cecilia Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Åkerlind Helena Väsby SS Triathlon  Sweden
Olympisk distans Master 50-54 år Herrar/Pojkar
Bleckert Peter IK Fyris Uppsala  Sweden
Bohlin Pontus Väsby SS Triathlon  Sweden
Boulonois René Formtopp IF  Sweden
Eriksson Tommy Team LeWa Sport  Sweden
Jansson Tommy Saltsjöbaden Triathlonsällskap  Sweden
Kimming Stefan Mölndal Outdoor IF  Sweden
Lycksell Roland Team B3  Sweden
Persson Peter Umara Sports Club  Sweden
Storkamp Mikael Fredrikshof IF CK  Sweden
Ulff Anders Eskilstuna IK Triathlon  Sweden
Olympisk distans Master 55-59 år Damer/Flickor
Berg Agneta Stockholm City Triathlon  Sweden
Olympisk distans Master 55-59 år Herrar/Pojkar
Hållkvist Mikael IK Fyris Uppsala  Sweden
Kihlberg Gunnar Falu SS  Sweden
Lindberg Björn Stockholm City Triathlon  Sweden
Nyström Håkan Sandvikens CK  Sweden
Olsson P-O Skövde Triathlonklubb  Sweden
Vikner Per Västerås SS  Sweden
Olympisk distans Master 60-64 år Damer/Flickor
Sjans Monica Qwarnsvedens Triathlonklubb  Sweden
Olympisk distans Master 60-64 år Herrar/Pojkar
Axlund Lars-Åke Hudik Triathlon Klubb  Sweden
Axlund Per-Anders Hudik Triathlon Klubb  Sweden
Branzell Per-Olof IK Fyris Uppsala  Sweden
Grävare Svante Umara Sports Club  Sweden
Moricz Peter Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Ståhl Ralf Falu SS  Sweden
Westerberg Anders SK Ena  Sweden
Wiklund Peter Stockholm City Triathlon  Sweden
Olympisk distans Master 65-69 år Herrar/Pojkar
Dahlberg Erik Östersund Triathlon  Sweden
Ek Stig Östersund Triathlon  Sweden
Gunnarsson Ulf Dalregementets IF  Sweden
Koskinen Tauno Fagersta Södra IK  Sweden
Olympisk distans Master 80 år - Herrar/Pojkar
Valvis George Triathlon Syd  Sweden
Tillbaka Tillbaka

web page hit counter