Anmälda till Stockholm Triathlon - Tävlingsklass Senior & Master

På svenska In English Deutch Bitte

Hittills är 105 anmälda till tävlingen
Endast betalda anmälningar visas i listan nedan.

Tillbaka Tillbaka
Efternamn  Förnamn Klubb Nationalitet
Olympisk distans Masters 35-39 år Damer/Flickor
Hällgren Pernilla Team Powerwoman Athletic Club  Sweden
Saeveraas Dannert Tonje Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Olympisk distans Masters 35-39 år Herrar/Pojkar
Cougot Nicolas Stockholm City Triathlon  France
Falkenström Johan Lidingö Triathlon  Sweden
Frizzo Sebastian Athletic Club Salt Lake  Sweden
Gustafsson Fredrik Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Hinn Anders Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Lagerquist Henric Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Lindgren Fredrik KA 3 IF  Sweden
Stenvall Marcus Umara Sports Club  Sweden
Olympisk distans Masters 40-44 år Damer/Flickor
Andersson Sara Väsby SS Triathlon  Sweden
Calås Charlotta Ironmaniac Triathlon Club  Sweden
Fiorillo Anna Väsby SS Triathlon  Sweden
Hilton Katarina Norra Stockholm Endurance  Sweden
Nordgren My Örebro AIK  Sweden
Ristolainen Laura BS-PU Triathlon, FIN  Finland
Wiklöf Therese Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Olympisk distans Masters 40-44 år Herrar/Pojkar
Arvidsson Daniel Saltarö Joggers Triathlonklubb  Sweden
Blixt Lorentz Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Bratt Martin Mora CK  Sweden
Brink Tobias Trimate Sportklubb  Sweden
Cronqvist Daniel Athletic Club Salt Lake  Sweden
Fotoglidis Athanasios AXA Sports Club  Greece
Granlund Anders Åkersberga Triathlonförening  Sweden
Häggström Fredrik Skellefteå AIK CK  Sweden
Lewis Matt UK  United Kingdom
Maiquez Jorge Väsby SS Triathlon  Spain
Pucek Zaremba David Saltarö Joggers Triathlonklubb  Sweden
Svedström Olof AXA Sports Club  Sweden
Wiklöf Mattias Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Wingren Eric Race & Shine Sports Club  Sweden
Olympisk distans Masters 45-49 år Damer/Flickor
Jergmar Therese Athletic Club Salt Lake  Sweden
Larson Åsa Mälarö SOK  Sweden
Munck-Larsson Anna Maria Säters IF Triathlon  Sweden
Mårtensson Petra KA 3 IF  Sweden
Widlund Carina Lidingö Triathlon  Sweden
Olympisk distans Masters 45-49 år Herrar/Pojkar
Andrell Björn Åkersberga Triathlonförening  Sweden
Berg Olov Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Båge Pär Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Davour Magnus Saltarö Joggers Triathlonklubb  Sweden
Ebid Sameh Maadi Athletes, EGY  Egypt
Fransson Mikael IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Gängel Konstantin Bromma Simsällskap  Germany
Holecy Miro IBM Club Sweden  Sweden
Karlsson Mikael Stockholm City Triathlon  Sweden
Lindblom Johan Fredrikshof IF CK  Sweden
Ljungberg Stefan Ericsson Stockholm IK  Sweden
Ristolainen Timo BS-PU Triathlon, FIN  Finland
Skoglund Finquist Pär Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Törnqvist Martin Väsby SS Triathlon  Sweden
Olympisk distans Masters 50-54 år Damer/Flickor
Carlsson Camilla Club Running Sweden  Sweden
Lyrenberg Carina Saltsjöbaden Triathlonsällskap  Sweden
Meyer Karin Formtopp IF  Sweden
Wikander Cecilia Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Olympisk distans Masters 50-54 år Herrar/Pojkar
Ahlström Mats Stockholm City Triathlon  Sweden
Axelsson Magnus Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Bertrandt Karl Saltarö Joggers Triathlonklubb  Sweden
Boulonois René Formtopp IF  Netherlands
Dantuma Nicolaas Fredrikshof IF CK  Sweden
Erlandsson John KA 3 IF  Sweden
Hasselgren Stefan Fredrikshof IF CK  Sweden
Lindeberg Christian Saltarö Joggers Triathlonklubb  Sweden
Lycksell Roland Team B3  Sweden
Palmé Joachim Terrible Tuesdays Triathlon Club  Sweden
Pålson Anders  Sweden
Rosén Patrik AXA Sports Club  Sweden
Olympisk distans Masters 55-59 år Damer/Flickor
Sernsköld Caroline Lidingö Triathlon  Sweden
Olympisk distans Masters 55-59 år Herrar/Pojkar
Jungeby Torbjörn Fredrikshof IF CK  Sweden
Klintberg Göran Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Lindberg Björn Stockholm City Triathlon  Sweden
Nilsson Lars Olof Saltsjöbaden Triathlonsällskap  Sweden
Nyström Niklas Stockholm City Triathlon  Sweden
Sundblom Stefan Saltsjöbaden Triathlonsällskap  Sweden
Olympisk distans Masters 60-64 år Damer/Flickor
Vösu Wångblad Marie-Louise IK NocOut.se  Sweden
Olympisk distans Masters 60-64 år Herrar/Pojkar
Branzell Per-Olof IK Fyris Triathlon  Sweden
Bäckström Christer Fredrikshof IF CK  Sweden
Erlandsson Tomas KA 3 IF  Sweden
Holmström Nils Stockholm City Triathlon  Sweden
Olympisk distans Masters 70-74 år Herrar/Pojkar
Versén Bert Triathlon Väst  Sweden
Olympisk distans Senior 20 år - Damer/Flickor
Bergström Johanna 338 Småland Triathlon & MF  Sweden
Kumlin Malin Stockholm City Triathlon  Sweden
Lapenkova Maria Västerås SS  Sweden
Motz Benedicte Stockholm City Triathlon  France
Pampolina Marie Joyce Ericsson Stockholm IK  Sweden
Åhr Maria Umara Sports Club  Sweden
Olympisk distans Senior 20 år - Herrar/Pojkar
Bakri Halif Stockholmspolisens IF Triathlon  Sweden
Bejarano Carmona Manuel  Spain
Bengtsson Mattias AXA Sports Club  Sweden
Bergström Oskar Athletic Club Salt Lake  Sweden
Bogren Jonas Umara Sports Club  Sweden
Campanini Donato Stockholm City Triathlon  Italy
Elfström Jonas G3 Sport  Sweden
Helin Carl Magnus Lidingö Triathlon  Sweden
Hemphälä Kevin YO Running Club  Sweden
Hugemark Jonatan Nordic Military Training  Sweden
Johansson Hampus Triathlon Väst  Sweden
Kettunen Andreas Umara Sports Club  Sweden
Kylliäinen Mitja Helsinki Triathlon, FIN  Finland
Lidström Johan Snorsport IF  Sweden
Lundquist Markus Umara Sports Club  Sweden
Norberg Rickard Stockholm City Triathlon  Sweden
Sjölin Mikael AXA Sports Club  Sweden
Swahn Daniel Väsby SS Triathlon  Sweden
Travez Saltos Cesar Javier Stockholm City Triathlon  Ecuador
Westberg Calle Stockholm City Triathlon  Sweden
Tillbaka Tillbaka

web page hit counter