Anmälda till Helsingborg Triathlon

På svenska In English Deutch Bitte

Hittills är 170 anmälda till tävlingen
Endast betalda anmälningar visas i listan nedan.

Tillbaka Tillbaka
Efternamn  Förnamn Klubb Nationalitet
Knattetri Damer/Flickor
Agerbjer Ella Frosta Multisport  Sweden
Duteil Ottilia Helsingborg  Sweden
Franks Grace  Sweden
Herweijer Tintin  Sweden
Hinn Cornelia Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Höök Vilja Team Triathlon & Multisport  Sweden
Lionett Clara  Sweden
Olsson Elin IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Palmertz Saga IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Pojmark Sofia  Sweden
Qelthin Milia IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Steen Linnea IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Stoltz Isabella Veberöd  Sweden
Svensson Isa Helsingborg  Sweden
Sävgren Vintra IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Wiberg Elsa IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Winstedt Lavinia IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Knattetri Herrar/Pojkar
Albin Gustav IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Ardenvik Noel  Sweden
Bartolek Ludvig Strövelstorp  Sweden
Bränning Sixten  Sweden
Calan Matteus  Sweden
Hinn Walter Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Höök Karin Team Triathlon & Multisport  Sweden
Hööök Widar Team Triathlon & Multisport  Sweden
Immè Philip  Sweden
Lionett Isac -  Sweden
Nilsson Felix IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Näsström Erik  Sweden
Olsson Jonathan IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Palmertz Elias IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Prahl Kasper  Sweden
Qelthin Melvin IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Sandberg Elliot Påarp  Sweden
Steen Oscar IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Svensson Hugo Team Triathlon & Multisport  Sweden
Tancred Oskar  Sweden
Wänersjö Hugo Lund  Sweden
Zetterström Wille Helsingborgs simsällskap  Sweden
Olympisk distans Masters 35-39 Damer/Flickor
Agerbjer Ida Frosta Multisport  Sweden
Agholme Lotta IK NocOut.se  Sweden
Olympisk distans Masters 35-39 Herrar/Pojkar
Hall Björn Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Hinn Anders Colting Borssén Triathlonklubb  Sweden
Olsson Erik 3City Triathlon  Sweden
Saevarsson Stefan Heleneholms IF Tri Team  Iceland
Stjernström Sverker Umara Sports Club  Sweden
Olympisk distans Masters 40-44 Damer/Flickor
Kristensen Susanne AXA Sports Club  Sweden
Ödlund Marie Umara Sports Club  Sweden
Olympisk distans Masters 40-44 Herrar/Pojkar
Berglund Dan IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Cepciansky Miroslav IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Herstedt Daniel Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Isberg Fredrik 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Johansson Michel IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Karlsson Daniel Hässleholm Freeflow Athletic Club  Sweden
Lindahl Oscar IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Mårtensson Alexander Halmstadtriathleterna  Sweden
Olympisk distans Masters 45-49 Damer/Flickor
Rasmusson Carina AXA Sports Club  Sweden
Olympisk distans Masters 45-49 Herrar/Pojkar
Andersson Mikael Helsingborgs Triathlonförening  Sweden
Carlsson Christian Race & Shine Sports Club  Sweden
Fransson Mikael IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Hofvendahl Carl IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Jansson Roger IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Lionett André Holbæk Tri  Denmark
Olympisk distans Masters 50-54 Damer/Flickor
Carlsson Hammar Gitte IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
jonasson susanne Team Kungälv IS  Sweden
Olympisk distans Masters 50-54 Herrar/Pojkar
Bällgren Marcus IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Lavesson Tony IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Martell Niclas IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Petersson Håkan Victum Gymnasium Helsingborg  Sweden
Segerfalk Christian Bjäre Triathlon  Sweden
svensson jonas Team Kungälv IS  Sweden
Olympisk distans Masters 55-59 Herrar/Pojkar
Bergqvist Mikael 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Olympisk distans Masters 60-64 Herrar/Pojkar
Olvén Lars 3City Triathlon  Sweden
Olympisk distans Motion Damer/Flickor
Ahle Cajsa Frosta Multisport  Sweden
Calan Anna Apladalens Löparklubb  Sweden
Eriksson Sofie  Sweden
Heikkilä Kristin  Sweden
Juurmaa Kaidi  Estonia
Morin Renée Umara Sports Club  Sweden
Olympisk distans Motion Herrar/Pojkar
Andersson Christian Lund  Sweden
Andersson Robert Gråbo  Sweden
Andersson Sebastian IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Borén Erik Umara Sports Club  Sweden
Broberg Tobias Umara Sports Club  Sweden
Celion Joakim Malmö Polismäns Gymnastik- & Idrottsförening  Sweden
Claar Jonathan Stadium IF  Sweden
Ernblad Magnus Flyinge Bikerz  Sweden
Folkstrand Kristoffer Staffanstorp  Sweden
Furones Juan  Spain
Grönberg Tobias SISU  Sweden
Hagman Axel  Sweden
hagman Erik Viken  Sweden
Hjorthagen Jakob  Sweden
Joman Morgan Kalmar RC Triathlon  Sweden
Karlsson Daniel dunderform  Sweden
Lamartine Johan  Sweden
Larsson John ingen  Sweden
Nilsson Mattias Växjö  Sweden
Ohlsson Magnus FNF Crossfit  Sweden
Osti Adriano Tetra Pak IF  Italy
Persson Johan Höganäs  Sweden
Pitchai Pandy Dinesh Kumar Helsingborg  India
Radjenovic Milan Helsingborg  Sweden
Renemark Björn 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Ripegård Olaf  Sweden
Söder David AXA Sports Club  Sweden
Torby Joel Triathlon Syd  Sweden
van Geldorp Edwin  Netherlands
Åkesson Ola Boksbacke  Sweden
Olympisk distans Senior Damer/Flickor
Cser Beatrix Karlskrona Simsällskap  Sweden
Franks Camilla Bjäre Triathlon  Sweden
Hollinger Barbara  Austria
Jasiuvian Inga Triathlon Syd  Lithuania
Olympisk distans Senior Herrar/Pojkar
Brümmer Carl O2 Extreme Team  Sweden
Halén Dahlström Filip Bjäre Triathlon  Sweden
Kulionis Viktoras Triathlon Syd  Lithuania
Nae Cristian Triathlon Syd  Sweden
Nilsson Christoffer Hässleholm Freeflow Athletic Club  Sweden
Proca Eddy 338 Småland Triathlon & MSF  Sweden
Tureson Dan Lödde Tri  Sweden
Sprintdistans Motion Damer/Flickor
Amedro Sara Helsingborg  Sweden
Christensen Camilla IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Dahlkvist Irina IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Errestad Eva Helsingborg  Sweden
Fagertun Britt-Mari  Sweden
Fellmert Satu  Sweden
Grahn Caroline Löddeköpinge  Sweden
Gullberg Jill dunderform  Sweden
Hofvendahl Johanna IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Johansson Victoria IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Kelly Gareth Klubb Sisu Multisport & Triathlon  Ireland
Landén Mårtensson Sabina  Sweden
Löfving Emma Team Triathlon & Multisport  Sweden
Nilsson Annika Båstad  Sweden
Nilsson Malin  Sweden
Nilsson Sabina Frosta Multisport  Sweden
Nilsson Sophie  Sweden
Nordberg Evelina Ängelholm  Sweden
Palmgren Maria  Sweden
Plato Susanne Team Powerwoman Athletic Club  Sweden
Rasmusson Marie-Louise Hässleholm Freeflow Athletic Club  Sweden
Rehnberg Viveca  Sweden
Sundblad Saga  Sweden
Wellbo Sara Båstad  Sweden
Sprintdistans Motion Herrar/Pojkar
Althin Thomas From Good to Great  Sweden
Andersson Thomas IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Bengtsson Johan Team Addison  Sweden
Bergqvist Henrik Team Triathlon & Multisport  Sweden
Immè Sebastiano Siracusa Triathlon  Italy
Johansson Lars Elmhults Sportclub  Sweden
Jonsson Torbjörn Mölndal Outdoor IF  Sweden
Lagesson Niklas Klubb Sisu Multisport & Triathlon  Sweden
Lind Mats  Sweden
Lind Mattias G3 Sport  Sweden
Lind Simon  Sweden
Lindsjö Jesper  Sweden
Lund Anders Heleneholms IF Tri Team  Sweden
Lundahl Ingvar KIMINALVÅRDEN HBG  Sweden
Lundberg Tobias  Sweden
Löfving Simon Team Triathlon & Multisport  Sweden
Mirsch Lukas Ramlösa  Sweden
Näs Mats "Team Näsblod"  Sweden
Olander Mathias Trident RTC  Sweden
Remitz Cai Triathlon Syd  Sweden
Rosenqvist Johan  Sweden
Snygg Ulrik IS Göta Friidrott & Triathlon  Sweden
Svensson Edvardh  Sweden
Swierczewski Michal  Poland
Wang Wenkai Malmö  Sweden
Åkerud Daniel Hjärup  Sweden
Tillbaka Tillbaka

web page hit counter